Michał SZPAK zaśpiewał w duecie ze SWOJĄ SIOSTRĄ! Ich PIĘKNY występ poruszył Internautów! (wideo)

Michał Szpak od jakiegoś czasu koncertuje w duecie wraz ze swoją siostrą. Marlena pojawia się na nich gościnnie, a jej wspólne występy ze sławnym bratem cieszą się ogromną popularnością zarówno publiczności, jak i Internautów, którzy efekty ich współpracy mogą zobaczyć min. na YouTubie. Siostra Michała nie udziela się publicznie, a na co dzień mieszka we Włoszech. Kilka lat temu Szpak nagrał dla niej zabawny film z okazji urodzin, na którym specjalnie dla niej zatańczył erotyczny taniec.

 

 

Kobieta jest niezwykle utalentowana, o czym świadczy siła jej głosu i to, że duet został bardzo pozytywnie odebrany przez publiczność. Siostra wokalisty skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, teraz uczy się śpiewu w słonecznej Italii. Michał Szpak zdradził, że siostra studiuje śpiew operowy i daje mu wiele cennych rad, z których chętnie korzysta. Rodzeństwo będziemy mogli zobaczyć podczas kilku najbliższych koncertów w lutym i marcu min. Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, czy Katowicach.

 

 

Ich koncert, który odbył się 3 lutego w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy przyciągnął tłumy widzów. Michał i Marlena zaśpiewali pieśń “E po ti penso” z repertuaru słynnego włoskiego tenora Andrei Boccellego i amerykańskiej gwiazdy pop Ariany Grande. Internauci są zachwyceni występem rodzeństwa i piszą o nim w samych superlatywach. Trzeba przyznać, że oboje brzmią świetnie!

 

źródła: muzyka.interia.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *