Marcjanna Lelek o swojej orientacji. Z partnerką robi TO nawet w kinie!

Marcjanna Lelek (27 l.) od dziecka grała w serialu “M jak Miłość”. Niedawno jednak porzuciła aktorstwo, by rozpocząć studia reżyserskie.

W połowie kwietnia 2022 r. Marcjanna Lelek poinformowała o tym, że zakochała się w dziewczynie. Tym samym dokonała swojego coming outu.

Teraz aktorka opowiada o tym, jak jej homoseksualizm został przyjęty przez otoczenie.

 

https://www.instagram.com/marcjannalelek/

 

W rozmowie z Plejadą przyznała, że może liczyć na wsparcie:

 

Mam to szczęście, że żyję w super tolerancyjnym środowisku, zarówno w Warszawie, jak i w Łodzi, gdzie teraz mieszkam. Moja rodzina jest bardzo otwarta, tak samo ja mojej dziewczyny, wszyscy nas lubią, wspierają.

 

Marcjanna powiedziała, że jeszcze nie myśli o powiększeniu rodziny. Z pewnością byłoby to problematyczne, bo jak wiadomo, z obcowania dwóch kobiet nie rodzą się dzieci.

 

Na razie nie myślę o tym, czy będę chciała brać ślub, nie spieszyło mi się nigdy do zakładania rodziny, do dorosłych decyzji. Żyje nam się bardzo dobrze, nie czuję, żebyśmy były ograniczone, chodzę z moją dziewczyną za rękę po ulicy i nie boję się tego.

 

Lelek przyznała, że jak do tej pory nie spotkała się z krytyką. Nawet w miejscach publicznych, jak w kinie, nie szczędzą sobie czułości:

 

Mam to szczęście, że nigdy jeszcze nic złego nas nie spotkało. Nie kryjemy się z tym, że jesteśmy razem, przytulamy się, np. będąc w kinie i nie widziałam złego spojrzenia ani nie usłyszałam przykrego komentarza.

 

Co ciekawe, przy tych wszystkich zachwytach i zapewnieniach, że homoseksualny związek Marcjanny Lelek jest akceptowany przez otoczenie, aktorka nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojej partnerki.

 

Zobacz też:

Ewa Kasprzyk tłumaczy dlaczego wystąpiła w “365 dni”. “Zagrałam w gniocie!”

 

https://www.instagram.com/p/CcYf7HPML7I/

źródło/cytaty- plejeda.pl