Kamil Stoch sprawił swojej ŻONIE wyjątkowy prezent URODZINOWY! Zobacz co dla niej ZROBIŁ!

Kamil Stoch sprawił swojej ŻONIE wyjątkowy prezent URODZINOWY! Zobacz co dla niej ZROBIŁ!

Ewa Bilan-Stoch żona naszego mistrza olimpijskiego i znakomitego skoczka Kamila Stocha dostała od niego na kolejne urodziny coś naprawdę wyjątkowego. Było nim zwycięstwo skoczka z Zęba podczas niedzielnego konkursu lotów narciarskich na skoczni w Obersdorfie.

 

 

 

Sukces „Rakiety z Zęba” smakuje podwójnie, ponieważ Kamil wygrał po raz pierwszy w sezonie i zrobił to w dniu urodzin swojej żony! Premierowe zwycięstwo w tegorocznych startach w pucharze świata przyszło więc w idealnym momencie. Stoch wygrał dzięki znakomitej drugiej próbie. Polski skoczek poszybował na 227.5 metrów i dzięki znakomitemu rezultatowi i świetnych ocenach nie miał sobie równych.

 

 

 

Warto dodać, że wczorajszy konkurs był wyjątkowy  dla wszystkich naszych reprezentantów, ponieważ aż 4 Polaków znalazło się w pierwszej 10 konkursu. Polacy zajęli bardzo wysokie miejsca co cieszy przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Seefeld. Wracając do Kamila trzeba stwierdzić, że wczorajszy dzień był dla niego naprawdę niesamowity. Nie dość, że wygrał  i był bardzo zadowolony to sprawił swojej żonie wyjątkową niespodziankę na urodziny!

 

 

 

źródła: foto youtube.com