Marcin Korcz – kim jest ten znany aktor? Życie prywatne, wiek i żona

W naszym kraju nie brakuje młodych i zdolnych aktorów, którzy szybko zdobyli serca swoich widzów i zwrócili na siebie uwagę publiczności. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Marcin Korcz. W sieci nie brakuje zapytań o jego karierę oraz życie prywatne. Osoby, które są zainteresowane tym młodym, zdolnym aktorem mogą mieć jednak problemy ze znalezieniem informacji na jego temat. Dlatego też przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące Marcina Korcza.

Marcin Korcz – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Marcin Korcz to młody aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się 15 listopada 1986 r. w Krakowie. Dorastał w Libiążu. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie. Początkowo jego pasją był sport i wszystko wskazywało na to, że będzie rozwijał się w tej dziedzinie. Jego specjalnością były biegi długodystansowe. Z czasem jednak zafascynował go teatr i to właśnie z nim zamierzał związać swoją przyszłość. Początkowo ćwiczył swoje umiejętności aktorskie w Studiu Aktorskim Doroty Pomykały w Katowicach. Następnie zdecydował się na przystąpienie do egzaminów do szkoły aktorskiej, które zdał z powodzeniem. Dzięki temu w 2009 roku ukończył studia i otrzymał dyplom prestiżowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcin Korcz Official (@marcinkorcz_official)

Marcin Korcz – kariera

Kariera Marcina Korcza potoczyła się bardzo szybko. Zaczynał od nawiązania współpracy z teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi. Kolejny etapem jego kariery były role w znanych serialach telewizyjnych, wśród których wymienić możemy produkcje takie jak: „Rodzina zastępcza”, „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „O mnie się nie martw”, „Usta usta”, „Ratownicy”, „Rezydencja”. Warto wspomnieć również o tym, że pojawiał się także na dużym ekranie. Zagrał bowiem w filmach takich jak: „Kochaj i tańcz”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Kochanie chyba cię zabiłem”, „Słaba płeć”, „Miłość jest wszystkim”. Na uwagę zasługuje również główna rolą, którą zagrał w filmie „Być jak Kazimierz Deyna”.

Marcin Korcz – rodzina

Choć Marcin Korcz jest osobą, która bardzo pilnie strzeże swojej prywatności i oddziela życie zawodowe od rodzinnego nie udało mu się ukryć, że jest bardzo związany ze swoimi bliskimi. W jednym z wywiadów dla stacji TVN uchylił nieco rąbka tajemnicy w wyniku czego wiemy, że jest niezwykle mocno związany ze swoją babcią Zofią Kałużą. Niewiele wiemy o jego mamie, znamy natomiast nazwisko taty – jest nim Kazimierz Korcz. Jak podkreślał w wywiadzie od zawsze kibicował synowi i pomagał mu np. w dostaniu się do szkoły aktorskiej. Marcin Korcz posiada też siostrę, jednak nie wiemy jak ma na imię oraz czy jest od niego starsza. Niemniej jednak nawet w tych niewielkich fragmentach życia rodzinnego możemy dostrzec, jak wielką rolę w jego życiu pełnią bliscy.

Marcin Korcz – stan cywilny. Kto jest jego żoną/partnerką?

Marcin Korcz jest jednym z tych aktorów, którzy nie przepadają za dzieleniem się ze światem szczegółami ze swojego życia prywatnego. Podczas wywiadów skupia się na tym, by mówić o swojej pracy. Dlatego też w internecie trudno znaleźć jakiekolwiek doniesienia na temat jego związków i życia uczuciowego. Nie wiemy więc czy jest obecnie z kimś związany. Pozostaje nam więc uszanować jego decyzję i mieć nadzieję, że kiedyś podzieli się z fanami informacją czy i kto zdobył jego serce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcin Korcz Official (@marcinkorcz_official)

Marcin Korcz – dzieci

Wiedząc jakie podejście do mówienia o związkach ma Marcin Korcz nie powinniśmy być zdziwieni, że również w temacie dzieci zachowuje on milczenie. Nie istnieją żadne informacje na temat tego czy młody aktor jest ojcem lub czy planuje posiadanie dzieci w przyszłości. Na jego mediach społecznościowych pojawiła się co prawda fotografia z niemowlakiem, jednak było to dziecko, które grało rolę jego pociechy w jednym z seriali, w których występował.

Marcin Korcz – Facebook i Instagram

Choć Marcin Korcz dokłada wszelkich starań by chronić swoje życie prywatne doskonale rozumie, że w dzisiejszych czasach budowanie relacji z fanami ma ogromne znaczenie. Dlatego też wykorzystuje możliwości jakie zapewnia mu internet i aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Prowadzi swoje profile zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku Facebooka, jego strona obserwowana jest przez 27 tysięcy osób. Konto na Instagramie @marcinkorcz_official zgromadziło znacznie więcej fanów, ponieważ jest obserwowane przez 113 tysięcy użytkowników. Marcin Korcz publikuj tam swoje zdjęcia z planu, sesji zdjęciowych, podróży czy wyjazdów. Nie brakuje zdjęć humorystycznych. Bliską osoba, która często pojawia się na zdjęciach oraz nagraniach aktora jest jego ukochana babcia.

Marcin Korcz – ciekawostki z życia

Marcin Korcz ma na swoim koncie występ w popularnym programie telewizyjnym “Taniec z Gwiazdami”. Lata treningów fizycznych nie poszły na marne ponieważ doskonale poradził sobie w roli tancerza. Wraz z partnerką taneczną Wiktorią Omyłą zajął trzecie miejsce w siódmej edycji programu. Ciekawostką jest również fakt, że posiada licencję instruktora narciarstwa, którą zdał aby w razie gdyby nie udało mu się z aktorstwem mieć pewny zawód.