Małgorzata Tomaszewska ujawnia: “Najważniejszy Człowiek mojego życia”

Małgorzata Tomaszewska ma dopiero 33 lata, ale za sobą już dwa rozwody. Z drugiego małżeństwa, z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, ma syna Enzo.

Swoją karierę Małgorzata Tomaszewska zaczynała już jako nastolatka. Grała wtedy w tenisa stołowego i pracowała jako modelka. W 2018 roku rozpoczęła współpracę z TVP i obecnie oglądać ją możemy w wielu popularnych programach, takich jak “Pytanie na Śniadanie” czy “The Voice of Poland” oraz “Voice Senior”. Tomaszewska była też prowadzącą koncertów organizowanych przez Telewizję Polską.

W ostatnim czasie nazwisko dziennikarki kojarzono z jej partnerem z PnŚ – Aleksandrem Sikorą. W lutym 2022 r. wybrała się nawet z nim na wakacje do Dubaju. Teraz jednak Małgorzata ujawniła, kto jest dla niej najważniejszy.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Tomaszewska pokazała wzruszający filmik, na którym pokazała najważniejszą osobę w swoim życiu. I jak się okazuje, takim człowiekiem jest dla niej jej syn – Enzo.

 

Najważniejszy Człowiek mojego życia skończył dziś 5 lat 🥹🥹🥹

– podpisała nagranie.

 

Na filmiku widzimy Enzo od niemowlaka do obecnego wieku. Nagranie robi wrażenie, bo widać na nim wielką miłość do synka i wspaniałą relację mamy z dzieckiem.

 

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/