Małgorzata Tomaszewska zasłania brzuch. Czy to ciąża?

Małgorzata Tomaszewska (33 l.) to dziennikarka TVP i prowadząca “Pytanie na Śniadanie”.

Poza prowadzeniem PnŚ, jest angażowana także do innych projektów. Tak też było z preselekcjami do Eurowizji.

Małgorzata Tomaszewska zajmowała się konferansjerką przy tym koncercie, a uwagę widzów zwrócił jej wystający brzuch. Co więcej widać było, że dziennikarka specjalnie go zasłania.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Co ciekawe, w ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Tomaszewska rozstała się ze swoim mężem. Tymczasem podczas pobytu w Dubaju pozowała ze swoim partnerem z PnŚ – Aleksandrem Sikorą. Pojawiły się zatem plotki, że dziennikarka jest w ciąży.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Ona sama odniosła się do tej sprawy na instastory i spokojnie wyjaśniła, że tego dnia zwyczajnie się… objadła.

 

To wynika z tego, że nie za dobrze się czułam i przed Eurowizją, żeby mieć siłę, zjadłam potężną dawkę węglowodanów. Tak, żeby te siły mieć.

– powiedziała.

 

Zapewniła też, że nie jest w ciąży:

Zwykle tego nie robię przed dużymi imprezami, natomiast teraz zdrowie było dla mnie zdecydowanie ważniejsze. Sukienka, która była dla mnie obcisła, jasna i dodatkowo świecąca oczywiście pokazała i obnażyła wszystko. Reasumując – nie jestem w ciąży.

 

Przy okazji tych wyjaśnień Małgorzata Tomaszewska zwróciła uwagę, że dla niektórych osób takie pytania mogą być drażliwe lub trudne. Ponieważ wystający brzuch może być na przykład objawem choroby.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.