Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Małgorzata Tomaszewska tuż po wypadku MUSIAŁA iść do pracy? “Ucinając dyskusję…”

W miniony piątek (10 marca 2023) Małgorzata Tomaszewska brała udział w kolizji. Powodem była marcowa pogoda i niekorzystne warunki na drodze.

Jednak już w sobotę rano Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w studio “Pytania na Śniadanie”. Jedną rękę miała na temblaku, na dłoni drugiej ręki – bandaż. Przyznała też, że kolizja wyglądała niebezpiecznie:

 

Po drodze, gdzie jechałam były aż trzy kolizje, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę państwa, żeby uważać na drogach.

 

Widzowie zastanawiali się więc, dlaczego kontuzjowana Tomaszewska jest w pracy? Czyżby zmusiła ją do tego stacja?

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/?hl=pl

 

Prezenterka postanowiła bronić swojego pracodawcy i opublikowała oświadczenie, w którym zapewnia, że to ona sama chciała przyjść do pracy w dzień po wypadku:

 

Kochani, jak już wiecie, w piątek miałam wypadek na trasie. Bardzo Wam dziękuję za troskę i mnóstwo wiadomości z życzeniami zdrowia. Jak na tak poważną kolizję, moje obrażenia są naprawdę niewielkie. Ucinając dyskusję, chciałam zaznaczyć, że otrzymałam wsparcie od redakcji i sama chciałam pojawić się w PnŚ w sobotę, by zająć się pracą w tym trudnym psychicznie momencie.

– zapewniała.

 

Podziękowała też służbom ratunkowym oraz innym kierowcom, którzy oferowali jej pomoc po kolizji.

 

>>>Kto by pomyślał? Piotr Rubik wyrzucił TO do WC!

 

https://www.instagram.com/pytanienasniadanie/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/?hl=pl