Małgorzata Tomaszewska tuż po wypadku MUSIAŁA iść do pracy? “Ucinając dyskusję…”

W miniony piątek (10 marca 2023) Małgorzata Tomaszewska brała udział w kolizji. Powodem była marcowa pogoda i niekorzystne warunki na drodze.

Jednak już w sobotę rano Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w studio “Pytania na Śniadanie”. Jedną rękę miała na temblaku, na dłoni drugiej ręki – bandaż. Przyznała też, że kolizja wyglądała niebezpiecznie:

 

Po drodze, gdzie jechałam były aż trzy kolizje, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę państwa, żeby uważać na drogach.

 

Widzowie zastanawiali się więc, dlaczego kontuzjowana Tomaszewska jest w pracy? Czyżby zmusiła ją do tego stacja?

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/?hl=pl

 

Prezenterka postanowiła bronić swojego pracodawcy i opublikowała oświadczenie, w którym zapewnia, że to ona sama chciała przyjść do pracy w dzień po wypadku:

 

Kochani, jak już wiecie, w piątek miałam wypadek na trasie. Bardzo Wam dziękuję za troskę i mnóstwo wiadomości z życzeniami zdrowia. Jak na tak poważną kolizję, moje obrażenia są naprawdę niewielkie. Ucinając dyskusję, chciałam zaznaczyć, że otrzymałam wsparcie od redakcji i sama chciałam pojawić się w PnŚ w sobotę, by zająć się pracą w tym trudnym psychicznie momencie.

– zapewniała.

 

Podziękowała też służbom ratunkowym oraz innym kierowcom, którzy oferowali jej pomoc po kolizji.

 

>>>Kto by pomyślał? Piotr Rubik wyrzucił TO do WC!

 

https://www.instagram.com/pytanienasniadanie/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/?hl=pl