Małgorzata Tomaszewska w odważnej sesji. Sporo odsłoniła!

33-letnia Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się pokazać zdjęcia z odważnej sesji fotograficznej.

Na co dzień Tomaszewska pracuje jako prezenterka w “Pytaniu na Śniadanie”, więc nie ma okazji odsłaniać ciała. Jednak na swoim profilu pokazała zmysłowe fotografie wykonane przez Voyo Bakiewicza. Prezenterka przyznała się też do kompleksów.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Już jesienią 2021 r. Małgorzata Tomaszewska podzieliła się z fanami kilkoma fotografiami z tej sesji i nawiązała do poczucia seksualności. W 2017 roku urodziła syna Enzo i później bardziej czuła się matką niż kobietą:

 

Kieruję swoją wiadomość do młodych mam. Po urodzeniu synka 9 miesięcy poświęciłam tylko jemu i nabrałam dziwnego przeświadczenia, że mama już nie może być sexy. Że nie wypada, że to już było, a teraz jest macierzyństwo.

 

O sesji z Voyo Bakiewiczem napisała:

 

To pierwsza „moja własna” sesja zdjęciowa, nie do projektu przy którym pracuję. Jak zobaczyłam zdjęcia od @voyobakiewicz to pomyślałam sobie, że ciesze się, że przez 4 lata od narodzin mojego synka tyle się zmieniło i zrozumiałam gdzieś wewnętrznie, że mama to nadal kobieta i może czuć się piękna. Młode mamy- jesteśmy silne, piękne i możemy być też sexy. Kocham Was wszystkie ❤️

– zapewniała.

 

Pod fotkami, jakie zamieściła na isntagramie nie brakuje komplementów. Zdjęcia poniżej.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

https://www.instagram.com/p/CcPaXs2N0sp/

 

https://www.instagram.com/p/CVR3FmMBJLm/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.