Kuba Wojewódzki chciał być dowcipny. Zobacz, co powiedział o Małgorzacie Rozenek!

Kuba Wojewódzki ma rzeszę wiernych fanów, która wręcz spija słowa z jego ust.

Na instagramie każdy wpis Kuby Wojewódzkiego jest szeroko komentowany. Celebryta sam często odpisuje na wpisy fanów i nie zawsze są to grzeczne odpowiedzi [patrz: Fanka chciała dołączyć do Kuby w wannie. Ale ją spławił!].

 

W swoim felietonie na łamach “Polityki” Kuba Wojewódzki odniósł się do nowej produkcji telewizyjnej z udziałem Małgorzaty Rozenek. Jak podaje TVN Style program ma odpowiedzieć na pytania:

 

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę? Z jakich diet skorzystać? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć bycie na diecie z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem?

 

Wojewódzki skomentował premierę show w następujący sposób:

W TVN Style ruszył program zatytułowany literacko ‘Rozenek cudnie chudnie’. Podczas programu pani Rozenek chudnie. Brawo. Też jestem zwolennikiem telewizji opartej na prawdziwych umiejętnościach.

 

Zapewne chciał być dowcipny, nas jednak specjalnie nie rozbawił. Co prawda program jest szeroko krytykowany z uwagi na to, że Małgorzata Rozenek ma do dyspozycji nieograniczone środki i cały sztab profesjonalistów – na co nie może sobie każdy pozwolić. Po drugie, zaobserwować można pewne znudzenie “perfekcyjną panią domu”, która pojawia się w (zbyt?) wielu produkcjach TVN.

Mimo wszystko, gdyby Małgorzata Rozenek nie miała chęci i wytrwałości i dalej się objadała (co robiła w ciąży), z pewnością wcale by nie schudła. Więc jednak jest to jakaś umiejętność.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek pozuje w samej bieliźnie: “Jestem z siebie dumna” (FOTO)

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/; https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *