Małgorzata Rozenek nie jest „odklejona od rzeczywistości”? Narzeka na ceny TYCH produktów!

Małgorzata Rozenek nie jest „odklejona od rzeczywistości”? Narzeka na ceny TYCH produktów!

Od czasów programu „Perfekcyjna Pani Domu”, Małgorzata Rozenek jest wciąż na topie. Celebrytka pojawia się w wielu programach, a w sierpniu 2022 r. została jedną z prowadzących „Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek na swoim instagramie pokazuje jak żyje i jest to życie na wysokim poziomie. Celebrytka mieszka w luksusowej willi, ma służbę, lata liniami VIP, chodzi na liczne zabiegi kosmetyczne itp. Mimo to twierdzi, że nie jest „odklejona od rzeczywistości”.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

W rozmowie z Super Expressem wykazała, że faktycznie zdaje sobie sprawę z rosnących cen.

 

Od zawsze byłam osobą, która szanowała pieniądze. Nigdy nie byłam odklejoną od rzeczywistości osobą, która szastała pieniędzmi w jakiś nieodpowiedzialny sposób*

– zapewniała.

 

Zdarza się jej też robić zakupy i Rozenek dostrzega różnice w ilości produktów, jakie można kupić za 100 zł.

 

Jak kiedyś miałeś sto złotych, to wychodziłeś z pełnym koszykiem. Teraz mając sto złotych wychodzisz z drobnymi rzeczami. Wszystko zdrożało. Ceny oliwy, ceny słodyczy, ceny pieczywa zwariowały. Na przestrzeni roku są dwa razy większe. My w dużych miastach mamy możliwość szukania tańszego sklepu, ale ludzie w małych miejscowościach są skazani na dwa sklepy w okolicy naprawdę mają duży problem*

 

Jak widać, celebrytka faktycznie zdaje sobie sprawę z rosnących cen. A to przypomina słynną wypowiedź Mateusza Morawieckiego.

Polityk zapytany o cenę chleba, zaczął rozległy wywód na temat rynku rolniczego. Ta wypowiedź została wykorzystana przez jeden z kabaretów > video TUTAJ.

 

>>>Kuba Wojewódzki przebił Magdę Gessler. Zgadnij, ile kosztuje jego pączek?!

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

*cyt. se.pl