Małgorzata Rozenek nie jest “odklejona od rzeczywistości”? Narzeka na ceny TYCH produktów!

Od czasów programu “Perfekcyjna Pani Domu”, Małgorzata Rozenek jest wciąż na topie. Celebrytka pojawia się w wielu programach, a w sierpniu 2022 r. została jedną z prowadzących “Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek na swoim instagramie pokazuje jak żyje i jest to życie na wysokim poziomie. Celebrytka mieszka w luksusowej willi, ma służbę, lata liniami VIP, chodzi na liczne zabiegi kosmetyczne itp. Mimo to twierdzi, że nie jest “odklejona od rzeczywistości”.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

W rozmowie z Super Expressem wykazała, że faktycznie zdaje sobie sprawę z rosnących cen.

 

Od zawsze byłam osobą, która szanowała pieniądze. Nigdy nie byłam odklejoną od rzeczywistości osobą, która szastała pieniędzmi w jakiś nieodpowiedzialny sposób*

– zapewniała.

 

Zdarza się jej też robić zakupy i Rozenek dostrzega różnice w ilości produktów, jakie można kupić za 100 zł.

 

Jak kiedyś miałeś sto złotych, to wychodziłeś z pełnym koszykiem. Teraz mając sto złotych wychodzisz z drobnymi rzeczami. Wszystko zdrożało. Ceny oliwy, ceny słodyczy, ceny pieczywa zwariowały. Na przestrzeni roku są dwa razy większe. My w dużych miastach mamy możliwość szukania tańszego sklepu, ale ludzie w małych miejscowościach są skazani na dwa sklepy w okolicy naprawdę mają duży problem*

 

Jak widać, celebrytka faktycznie zdaje sobie sprawę z rosnących cen. A to przypomina słynną wypowiedź Mateusza Morawieckiego.

Polityk zapytany o cenę chleba, zaczął rozległy wywód na temat rynku rolniczego. Ta wypowiedź została wykorzystana przez jeden z kabaretów > video TUTAJ.

 

>>>Kuba Wojewódzki przebił Magdę Gessler. Zgadnij, ile kosztuje jego pączek?!

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

*cyt. se.pl

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.