Internauci zaskoczeni cenami “naturalnych” PRODUKTÓW w sklepie Anny LEWANDOWSKIEJ! Prawdziwym hitem są ZIEMNIAKI za (…)

Anna Lewandowska niejednokrotnie udowodniła, że potrafi prowadzić interesy. Organizuje obozy sportowe, niedawno otworzyła centrum zdrowia w Warszawie, ale absolutnym hitem przynajmniej według internautów jest jej “sklepik” ze zdrową żywnością. Co tak mocno zaintrygowało odwiedzających stronkę “foodsbyAnn”? Ceny produktów, jakie możemy nabyć! Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

 

 

Najsłynniejsza polska wags reklamuje swoją żywność jako zdrową i naturalną. Do wyboru mamy min. batoniki, koktajle, musli, czy zdrowe “chipsy”. I to właśnie wokół nich wybuchło całe zamieszanie. Za paczkę, w której mieści się zaledwie 18 g produktu trzeba zapłacić 4,29 zł. W przeliczeniu za kilogram “ziemniaków” musimy więc zapłacić grubo ponad 200 złotych! Dla porównania opakowanie 150 g zwykłych chipsów kosztuje nas ok. 4 zł. No ale one nie są tak zdrowe, jak chipsy Anny Lewandowskiej.

 

 

 

Zaskoczenia nie kryją również Internauci, którzy całą sprawę obrócili w żart. Komentujący piszą min., że “ziemniakbyAnn”, nie jest jakimś tam pospolitym ziemniakiem dla biedaków stąd tak kosmiczna cena. Pomysłów i teorii wokół ziemniaków, z których Anna Lewandowska robi swoje zdrowe chipsy pojawiło się całe mnóstwo. W czym tkwi więc ich sekret? Nie mamy pojęcia!

 

 

 

źródła: kozaczek.pl, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *