Nigdy nie kryli, że nie darzą się SYMPATIĄ! Największy wróg CHADY zdobył się na szczere wyznanie na temat zmarłego RAPERA!

Środowisko hiphopowe w Polsce jest w szoku po niespodziewanej, samobójczej śmierci warszawskiego rapera Chady. 39-latek zmarł w nocy z soboty na niedzielę w wyniku obrażeń, jakie odniósł po skoku z trzeciego piętra szpitala psychiatrycznego w Mysłowicach. Póki co nieznane są przyczyny śmierci i powód dla, którego raper targnął się na swoje życie. Media spekulują, że mógł zażyć jakieś substancję odurzające, jednak prawdę poznamy dopiero po przeprowadzonej autopsji.

 

 

 

 

Śmierć rapera poruszyła fanów i twórców hip-hopu. Z całej Polski płyną kondolencję i słowa uznania dla zmarłego artysty. Do sprawy odniósł się największy wróg Chady, poznański raper Doniu. Krótko mówiąc obaj panowie nie darzyli się zbytnią sympatią, a o ich konflikcie było swego czasu bardzo głośno. Słowa Donia wywarły ogromne wrażenie na wielu fanach zarówno jego, jak i Chady. Szczery wpis opublikowany na Facebooku sprawił, że wiele osób nie potrafiło powstrzymać łez wzruszenia.

 

 

“Składam szczere wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół człowieka, który zaznaczył się mocnymi zgłoskami w kartach polskiego hip-hopu. Niezależnie od muzycznych animozji, różnic i potyczek nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłbym tak szybkiego odejścia, tak niespodziewanego zakończenia drogi życiowej i muzycznej. Pamiętajcie. Zostawił Wam muzykę. To koniec pewnego rozdziału w polskim rapie.”

 

 

 

Internauci bardzo emocjonalnie zareagowali na post rapera z Wielkopolski. Wielu z nich podkreśliło, że “muzyka jednak łączy, a nie dzieli”. Komentarzy w podobnym tonie jest całe mnóstwo. Zachowanie Donia zachowuje na szacunek i słowa uznania. Należą mu się wielkie brawa!

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *