DODA wyśmiała Małgorzatę Rozenek! Czy Perfekcyjna celowo ją kopiuje, czy RADZIO ją ubiera? Zobacz zdjęcia! Podobne?

Radosław Majdan zasłynął w show biznesie jako mąż Dody i długo nie mógł odczepić od siebie tej łatki, mimo że już dawno rozwiedli się z piosenkarką. Dopiero nowy związek i kolejne małżeństwo tym razem z lubianą “Perfekcyjną Panią Domu” sprawiło, że Radziu wypracował sobie zupełnie nowy wizerunek w mediach – jako przykładny mąż i elegancki, ułożony mężczyzna.

 

Majdan razem z Małgorzatą stali się kolejną “power couple”, która w duecie jest dużo atrakcyjna medialnie niż jednostkowo. Jednak Radzio nie potrafi zgubić dawnych pragnień i chyba nieostrożnie zaczął swoją żonę wizerunkowo przeobrażać w byłą żonę… Doda bez wątpienia była jego wielką miłością, a jej wygląd był spełnieniem jego marzeń. Małgosia chyba chce spełniać oczekiwania Radosława i pozwala mu się stylizować, bo zaczyna przypominać kopię Dody. Występ na ramówce TVNu tylko to potwierdził. Perfekcyjna wyszła na scenę niczym wokalistka “Virgin”! Nie mówiąc już o sukience, w której przyłapali ją paparazzi pod studiem TVN!

 

Podobieństwo stylizacji zauważyła sama Rabczewska, która nie omieszkała skomentować tego na swoim Instagramie publikując swoje zdjęcia z 2016 roku w sukience, prawie identycznej jak ta w której sfotografowano Gosię!

 

Przypadek? Nie sądzimy! Wystarczy tylko spojrzeć na coraz odważniejsze stylizacje Rozenkowej odkąd jest żoną Radzia. Czyżby sentyment po dawnej miłości pozostał w Radziu i stylizuje obecną żonę na tą byłą?

 

Zobaczcie! Prawda, że wyglądają bardzo podobnie:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *