Laluna – kim jest Kasia Alexander z “Królowych Życia”? Wiek, kariera i życiorys

Wśród znanych osób nie brakuje tych, które budzą skrajne opinie. Jedni z nas je uwielbiają, drudzy zaś żywią negatywne uczucia. Jedną z takich osób jest z całą pewnością Laluna Unique, czyli Kasia Alexander. Znana zarówno publiczności telewizyjnej jak i internetowej z całą pewnością budzi ciekawość. Co jednak wiadomo o jej życiu i przeszłości? Z czego zasłynęła? Jak wygląda jej kariera? Pora odpowiedzieć na te pytania. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł o tej niezwykle barwnej postaci. 

Laluna – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Laluna Unique przedstawiająca się również jako Katarzyna Alexander tak naprawdę nazywa się Katarzyna Lirsz. Urodziła się w Oławie, małej miejscowości w województwie dolnośląskim. Choć Laluna wygląda na osobę młodą, jest to efektem licznych operacji plastycznych, którym się poddaje. Tak naprawdę kontrowersyjna influencerka urodziła się w 1983 roku co oznacza, że w tym przekroczy wiek 40 lat, czego absolutnie po niej nie widać. Wiemy, że od najmłodszych lat była osobą szczupłą, zadbaną i wysportowaną. Nie mamy informacji na temat jej edukacji jednak faktem jest, że Laluna nie ma problemów z nauką języków. Obecnie mówi w językach polskim, niemieckim, rosyjskim i angielskim.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Laluna UNIQUE (@lala_laluna_official)

Laluna – kariera

Kariera Kasi Alexander nie od początku była związana z mediami. Kobieta zaczęła zarabiać pieniądze na prowadzeniu własnego butiku z wysokiej jakości perukami. Już wówczas lubiła otaczać się modnymi przedmiotami oraz luksusowymi markami ubrań, które z czasem dołączyła do asortymentu swojego butiku. Mimo tego, że zależało jej na tym, by zdobyć majątek nie bała się pomagania kobietom chorym onkologicznie, którym od czasu do czasu oferowała tańsze a nawet darmowe peruki. W połączeniu z kontrowersyjną osobowością sprawiło to, że została zauważona przez telewizję TTV, w której od 6 sezonu występuje w programie “Królowe życia”. Nie jest to jednak jedyna produkcja, w której się pojawiła. Wystąpiła również w programach “99 – gra o wszystko. VIP” czy “Damy i wieśniaczki”.

Jednocześnie prężnie rozwija swoje media społecznościowe i zarabia z reklam jako influencerka. To jednak nie wszystko. Podpisuje również umowy na operacje plastyczne a nawet na tatuaż na swoim ciele. Ważnym epizodem w jej karierze był start na gali Fame MMA 14. Wówczas dała poznać się internautom i miłośnikom walk. Początkowo Laluna miała stoczyć pojedynek z Klaudią Kołodziejczak, jednakże ta odniosła kontuzę. Zamiast niej Laluna walczyła z tiktokerką Wiktorią Jaroniewską, z którą niestety przegrała.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Laluna UNIQUE (@lala_laluna_official)

Laluna – rodzina

O rodzinie Laluny nie wiadomo zbyt wiele. Kobieta szczególnie niechętnie mówi o swoim ojcu, dlatego też nie udało nam się znaleźć informacji kim jest. O wiele chętniej wypowiada się o swojej mamie – Lidii Lirsz, która była znaną sportsmenką. Kasia Alexander jasno podkreśla, że ma ogromny szacunek do swojej mamy, która poświęciła karierę sportową by zająć się dwójką dzieci. Była gwiazdą kobiecej piłki nożnej i miała pseudonim “Iskra”

Stąd też wiemy, że Laluna ma rodzeństwo a dokładniej brata.O bracie Laluny wiadomo niewiele – wiemy jedynie, że przebywa poza granicami kraju.  Niewiele osób wie jednak, że Pani Lidia była adoptowana a tak naprawdę matką biologiczną celebrytki jest siostra jej mamy adopcyjnej. Laluna darzy swoją mamę ogromnym uczuciem  i do dziś mieszka z nią w jej rodzinnej miejscowości. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Laluna UNIQUE (@lala_laluna_official)

Laluna – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Na chwilę obecną Laluna nie wypowiada się na temat tego, czy jej serce jest zajęte, czy też jest szczęśliwą singielką. Z programu “Królowe życia” wiemy, że była związana z Gabrielem Vincenzo, który również pojawiał się na antenie. Para zakończyła jednak związek w 2019 roku. Znając fakt, że Laluna bardzo lubi dzielić się swoim życiem prywatnym, jeśli pozna nowego wybranka – z pewnością prędzej czy później pokaże go światu.

Laluna – dzieci 

Wiele osób zastanawia się czy Laluna ma dzieci. Odpowiedź na to pytanie brzmi – owszem. Jest mamą 20 letniej już kobiety. Jej córka Laura jest oczkiem w głowie swojej mamy i babci i mieszka z nimi w rodzinnej posiadłości. Jeśli chodzi o plany na przyszłość Laluna nie wypowiada się już o powiększeniu swojej rodziny. Możemy więc założyć, że Laura pozostanie jedynaczką.

Laluna – Facebook i Instagram

Laluna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest obecność w sieci. Skupia się jednak przede wszystkim na prowadzeniu swojego konta na Instagramie, które obecnie jest śledzone przez kilkaset tysięcy obserwujących. Na swoim profilu wystawia swoje zdjęcia, nierzadko bardzo odważne, chwali się luksusowym życiem i podróżami jak również prezentuje swoje produkty. Nie brakuje tu jednak również szczerych przemyśleń czy wniosków, dlatego fani bardzo chętnie ją śledzą.

Laluna – ciekawostki z życia

Laluna słynie nie tylko z barwnego usposobienia czy sposobu bycia ale również ze względu na liczne operacje plastyczne, które przeszła. Korzysta również z zabiegów medycyny estetycznej oraz ma liczne tatuaże. Nie ukrywa, że jej idolką jest Nicki Minaj i wszystko wskazuje, że chce ona choć trochę upodobnić się do jej wyglądu, co jak na razie wychodzi jej doskonale.