28 września 2023

LEWANDOWSKA rozpieszcza swojego BRATA! WYSŁAŁA MU WYJĄTKOWY PREZENT! Żona BOGATEGO piłkarza nie oszczędza SWOJEJ RODZINIE NIESPODZIANEK!

Anna Lewandowska ze swoim bratem Piotrem Stachurskim ma świetny kontakt! Zatrudnia brata przy okazji sesji fotograficznych, czy innych przedsięwzięć, gdzie potrzebna jest artystyczna dusza. Brat Anny jest malarzem, scenografem  – zapewne swój artystyczny talent odziedziczył po mamie.

Jest też honorowym członkiem jej “healthy teamu” i zawsze uczestniczy w jej obozach w Dojo.  Lewandowska chętnie promuje wujka swojej córeczki, media też są przekonane, że jest on ojcem chrzestnym Klary. Ostatnio żona Roberta sprawiła swojemu bratu nie małą niespodziankę!

 

 

W “Tłusty Czwartek” do drzwi Piotra zapukał kurier. Dostał on niespodziewaną paczkę, której nadawcą był nikt inny jak jego siostra Anna. To co zobaczył w środku przerosło jego oczekiwania! Lewandowską stać na wszystko, w końcu każdy wypomina jej bogactwo, a ona podarowała swojemu bratu coś, co wyraża prawdziwą miłość – swoje autorskie, zdrowe, (zapewne bezglutenowe) pączki! Radość, jaką sprawiła bratu była tak ogromna, że pochwalił się swoim prezentem na Instagramie!

 

 

Zrobione coś samodzielnie, z poświęceniem czasu jest cenniejsze niż najdroższe prezenty świata. Fajna siostra z tej Anki, wie jak wywołać uśmiech na twarzy swojego brata.

Rodzeństwo zawsze się wspiera i widać, że bardzo się kochają.

 

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz