Siostry GODLEWSKIE pokazały swojego MŁODSZEGO umięśnionego BRATA! Chłopak ma 17 lat i jest ZAPALONYM SPORTOWCEM! (foto)

Nie jest tajemnicą, że siostry Godlewskie pochodzą z wielodzietnej rodziny. Dziewczyny, które od grudnia kontynuują swoją internetową karierę ostatnio były bardzo aktywne w telewizji, pojawiły się min. w telewizjach śniadaniowych, a ostatnio udzieliły wywiadu w czasie WOŚP. Internauci kojarzą je głównie z kolęd i świątecznych piosenek, jakie zamieściły na YouTube. Wtedy zrobiło się wokół nich naprawdę głośno.

 

Okazuje się, że dziewczyny mają również brata. Wszystko na to wskazuje, że 17-latek jest najmłodszym członkiem rodziny, a do tego bardzo aktywnym sportowcem. Uprawia mieszane sztuki walki i może pochwalić się niezwykle umięśnioną sylwetką. Na jego Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z treningów, czy walk jakie stoczył na ringu.

 

Kuba zawsze może liczyć na swoje starsze siostry i jest ich oczkiem w głowie. Dziewczyny niezwykle mocno mu kibicują i często komentują jego fotografię. Wsparcie rodziny to naprawdę bardzo ważna rzecz i świadczy o tym, że wszyscy Godlewscy trzymają się razem.

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *