Ta PANI ZAWSTYDZIŁA Lewandowską! Taka AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA w 9 MIESIĄCU CIĄŻY?! W internecie pojawił się KONTROWERSYJNY FILMIK! Czy to już nie przesada?! Zobacz wideo!

Aktywność fizyczną w ciąży usilnie promowała Anna Lewandowska, korzystając ze swojego błogosławionego stanu, co jak wiadomo bardzo się jej opłacało. Nawet wydała płytę z treningami dla kobiet w ciąży, czym zbulwersowała część społeczeństwa.

To nie jedyna celebrytka, która chce nam dyktować co jest zdrowe, a co nie. Dominika Figurska już jakiś czas temu założyła portal “Dziecko i Figura” na którym również porusza tematykę uprawiania sportu w ciąży. Opublikowała filmik, którego bohaterka zaskakuje aktywnością fizyczną w 9 miesiącu! Czy bycie wysportowaną ciężarną to jakaś nowa moda?

 

(aktualizacja: Figurska nie jest już twarzą portalu dzieckoifigura.pl ! Wkrótce dowiemy się dlaczego!)

 

Kontrowersyjny filmik ma na celu promowanie biegania w 9 miesiącu ciąży! Co więcej bohaterka nagrania jest w stanie przebiec od 4 do 5 kilometrów, co dla kobiet niebędących w ciąży czasami to nie lada wysiłek. Robi to co dwa dni! Tylko, co na to lekarze i osoby kontrolujące ciążę? Bohaterka wspomina o tym, że przysiady są niebezpieczne w ciąży, ale o zagrożeniach związanych z  bieganiem już nie wspomina.

 

Czy celebrytki mają wpływ na to, że kobiety nie odpuszczają sobie nawet w błogosławionym stanie? Pani z wideo najwyraźniej biega “od zawsze”, a nie z powodu mody, ale czy nie ma też na to wpływu gwiazdorskie promowanie płaskich brzuchów po porodzie?

Niby “sport to zdrowie”, ale zawsze można się przewrócić.

 

Zaskakujące są też reakcje ludzi na biegającą kobietę w ciąży… A jaka byłaby Twoja?

Zobacz filmik!

źródło: youtube.com, dzieckoifigura.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *