Lewandowska w MAJTACH i RAJTUZACH “ciężko” pracuje dla “Calzedonii”… Na planie sielska atmosfera! Zobacz wideo z “roboty by Ann”!

Anna Lewandowska podobnie jak mąż reklamuje wiele rzeczy! Jednym z takich artykułów są rajstopy “Calzedonia”. Kiedyś Anna tłumaczyła, że reklamuje tylko produkty związane ze sportem i zdrowym żywieniem, a jak wiadomo piękne nogi, to wysportowane nogi. Powiązanie jest jakby oczywiste.

 

Co więcej dzięki tej reklamie możemy podziwiać smukłą sylwetki żony Roberta. Na najnowszym InstaStory pokazała się w samych rajstopach. Opcja są dwie, albo są to rajstopy z tak zabudowaną górą, albo jest w bieliźnie i rajstopach – jakby nie było, gdyby nie pozowanie w rajtuzach nie zobaczylibyśmy Anny w takiej konfiguracji.

 

Jak to zwykle bywa przy “pracy by Ann”, wszystko jest relacjonowane, żeby fani wiedzieli co się u ich trenerki dzieje. Oczywiście panuje sielska atmosfera, o której świadczą okrzyki radości. Zdjęcia są naprawdę dobre, bo jedno z nich robi furorę w internecie. Wydaje się jakby Anna miała nogi co najmniej dwumetrowe. Perspektywa robi robotę. Zobaczcie filmy z planu, autorstwa samej Anny Lewandowskiej, linki poniżej:

Anna hasa w RAJTUZACH

Anna z ekipą

źródło: instagram.com

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *