Pracuje w “SEKSBIZNESIE” i wychowuje 5-letnią CÓRKĘ! Wyznała, że praca STRIPTIZERKI pomaga jej być lepszą MAMĄ! (wideo)

30-letnia Elle Stranger z USA swoją nietypową pracę łączy z macierzyństwem. Kobieta, co dla niektórych może być szokujące pracuje jako striptizerka/tancerka w klubie “Go Go” i jest mamą 5-letniej dziewczynki, którą wychowuje wraz ze swoim partnerem. W rozmowie z dziennikarzami Barcroft TV wyznała, że praca w seksbiznesie pomaga jej w byciu lepszą mamą! Elle opowiedziała swojemu dziecku czym się zajmuje, że tańczy dla ludzi, by zarobić pieniądze. Zdecydowała się na to wyznanie, ponieważ chciała by córka znała prawdę.

 

 

Amerykanka jest z zawodu kryminologiem, jednak ze względu na duże problemy finansowe rozpoczęła pracę w branży erotycznej. Prócz tego, że pracuje jako striptizerka, nagrywa również filmy porno ze swoim partnerem i zarabia na internetowych “seks kamerkach”. Mało tego od niedawna zaczęła pisać opowiadania erotyczne i dorabiać jako ekskluzywna prostytutka. Pomimo długiej listy kontrowersyjnych profesji uważa się za bardzo dobrą matkę i twierdzi, że to czym się zajmuje nie wpływa negatywnie na jej macierzyństwo.

 

 

 

Elle przyznała, że bardzo kocha swoją córkę, a trudna praca jaką się pała pozwala jej stawać się jeszcze lepszą matką. Amerykanka poprzez kontakt z klientami rozwinęła empatyczne myślenie, co jest dla niej bardzo przydatną umiejętnością. Kobieta zarzeka się, że wychowa swoje dziecko na dobrego człowieka i zrobi wszystko, by miała jak najlepiej w życiu. Dziewczynka póki co, jest zbyt mała by wszystko zrozumieć, jednak za kilka lat Elle będzie musiała wyznać jej całą prawdę o sobie.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *