GWIAZDA “Rodzinki pl” dostała PRACĘ u KONKURENCJI! To będzie koniec jej kariery w serialu?! Woli pieniądze niż ukochanego NA PLANIE?

“Rodzinka pl” to początek wielu karier – Musiał, Wieniawa, Zdrójkowski i ona Wiktoria Gąsiewska. Chociaż gra nieco zarozumiałą postać to trzeba przyznać, że i tak nie sposób odmówić jej urody i charakteru, a co za tym idzie również i sympatii widzów. Jej nazwisko jest na topie odkąd spotyka się z kolegą z Adamem Zdrójkowskim (serialowym Kubą). To wystarczyło, aby dostała propozycję od konkurencji, którą przyjęła!

 

Wystąpi w nadchodzącej edycji “Tańca z gwiazdami”!

 

To ona zatańczy w Polsacie już w marcu. Ta edycja zapowiada się bardzo interesująco. Pojawią się w niej osoby popularne z różnych profesji, a nie tylko aktorzy i muzycy. Fani obawiali się, że skoro wystąpi w  konkurencyjnej stacji, to może podpaść produkcji i zniknie jej wątek z “Rodzinki pl”. Na szczęście nie ma się czego obawiać, Wieniawa i Gąsiewska dodają pikanterii serialowi i są na tyle lubiane przez widownie, że nikt z produkcji nie chciałby się rozstać z takim “magnesem”.

 

Wiktoria lubi emanować seksapilem na swoich kontach społecznościowych, czyżby będziemy mogli się spodziewać odważnych kreacji? Tego dowiemy się już niebawem. Teraz jesteśmy ciekawi, kto będzie partnerem pięknej Wiktorii i co na to Adam?! To dla młodej aktorki ogromna szansa, jeżeli się sprawdzi mogą pojawić się ciekawe oferty, nie tylko z TVP 2. Wiktorii do statusu “gwiazdy” niczego nie brakuje więc jeszcze może wiele w show biznesie zawojować!

 

Też jesteście ciekawi najnowszej edycji “Tańca z gwiazdami”?

źródło: party, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *