3 października 2023

Te słowa mogą WYWOŁAĆ BURZĘ! Gwiazda “M jak miłość” straciła pracę, bo poparła nie tę OPCJĘ POLITYCZNĄ, co trzeba! Teraz próbuje sił w internecie! Zobacz ten szczery wywiad! (wideo)

Ostatnio zrobiło się o niej głośno. Jest więcej w telewizji, bez przerwy w teatrze, prowadzi programy, bierze udział w kampaniach społecznych. Fani serialu wciąż widzą w niej bohaterkę z “M jak miłość” chociaż minęło od tej pory dużo czasu i zagościła na planie nie jednego serialu i filmu.

Dominika Figurska nie boi się krytyki, wręcz ona ją napędza, bo to oznacza, że coś się dzieje w jej życiu! Rozmawialiśmy z nią o jej nowym portalu “Dziecko i figura”, ale nie mogliśmy poruszyć tematu jej poglądów politycznych, bo za to dostaje najwięcej hejtu. Jej odpowiedź zrobiła na nas wrażenie:

 

“Ja nigdy nie ukrywałam swoich sympatii politycznych. Wiele lat temu byłam w komitecie honorowym Jarosława Kaczyńskiego. Co skutkowało tym, ze przez osiem lat jak nie udało się wygrać wyborów, to przez osiem lat, tak jak wcześniej miałam bardzo dużo propozycji i pracy – nagle ona się urwała właściwie z dnia na dzień. To środowisko jest naprawdę bardzo małe – my się wszyscy dobrze znamy. Były takie sytuacje, gdzie reżyser chciał mi zaproponować rolę (…) i dowiedział się od producenta, ale ona poparła PiS – w ogóle nie było dyskusji. Więc jak ja słyszę, że nie ma polityki i nie było w poprzednich latach – nie mogę się z tym zgodzić!”

 

Trzeba przyznać, że Dominika przynajmniej jest konsekwentna w swoich poglądach i nie zmienia ich z dnia na dzień, co zdarza się wielu artystom zależnie od władzy.

 

Zobaczcie wywiad z aktorką, nie jednym jeszcze nas i Was zaskoczy:

 

źródło: YouTube.pl

Dodaj komentarz