KASIA CICHOPEK już tak nie wygląda ! NOWA FRYZURA aktorki zachwyciła wszystkich! Zobacz METAMORFOZĘ GWIAZDY “M JAK MIŁOŚĆ”!

Katarzyna Cichopek to dosyć “charakterystyczna” aktorka – po pierwsze dlatego, że jest znana tylko z jednego serialu, po drugie jej wygląd od lat się praktycznie nie zmienia. Nikt nie przypuszczał, że na pokazie “Guess” nie pojawi się Cichopek, a taka seksi Kasia!

 

Celebrytka zawsze narzekała na swoje “baranie” loczki, nie lubi ich skrętu , dlatego najczęściej widzimy ją w wyprostowanych włosach. Tym razem zupełnie zmieniła fryzurę! Rozjaśniła włosy i upięła w fantazyjnego koka z grzywką. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać. W końcu nie wygląda kiczowato, ale jak równoprawna gwiazda. Widać, że sama też poczuła się piękna, bo uśmiech nie schodził jej z twarzy. Cała stylizacja aktorki była świetnie dobrana, jednak dzięki włosom Kasia zyskała jeszcze więcej urody.

 

Ciekawe czy Cichopek zostanie przy nowym sposobie uczesania. Okazuje się, że nawet ona potrafi jeszcze zaskoczyć. Milej będzie się ją oglądać, jeżeli od czasu do czasu jej serialowa “Kinga” będzie się pokazywać w seksowniejszym wydaniu.

W końcu chyba Kasi zalezż na oglądalności, bo jak ściągną kiedyś “M jak miłość” z anteny, to zostanie bezrobotna.

 

Zobacz nowe wcielenie Cichopkowej:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *