30 września 2023

Księżna KATE jest dziś niezwykle ELEGANCKĄ kobietą, jednak nie zawsze była IKONĄ STYLU! ZOBACZ jak WYGLĄDAŁA i UBIERAŁA się kiedy była PANNĄ! (foto)

Księżna Kate to dziś klasa sama w sobie. Niezwykle elegancka i zawsze wytwornie ubrana jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet na  świecie. Poza tym Brytyjczycy ją uwielbiają i nazywają godną następczynią księżnej Diany. Żona Williama obchodziła wczoraj swoje 36 urodziny, dlatego jest to dobra okazja do wspomnień. Stare zdjęcia Kate ze studenckich i panieńskich czasów podbijają Internet, a wielu nie dowierza, że księżna jeszcze kilka lat temu wyglądała inaczej.

 

 

Metamorfoza jaką w ciągu ostatnich kilku lat przeszła żona księcia Williama jest ogromna. Szczególnie wiele zmieniło się w kwestii ubioru. Jednak nie ma się czemu dziwić, ponieważ od księżnej zawsze oczekuje się nienagannego wyglądu i dobrego smaku. Kiedyś Kate była zwykłą dziewczyną, która lubiła od czasu do czasu poeksperymentować ze stylem i niekoniecznie dobrze dopasowywała kolory bądź dodatki. Dziś zupełnie nie może sobie na to pozwolić.

 

Stare zdjęcia Kate przypadły do gustu Internautom. Księżna w czasach panieńskich była wesołą, młodą dziewczyną, która nie przejmowała się zbytnio idealnym makijażem, czy strojem. I to właśnie taką pokochał ją książę William. Patrząc na jej archiwalne zdjęcia trzeba przyznać, że zmiany jakie zaszły w tej kwestii są kolosalne.

źródła: gala.pl, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz