25 września 2023

Kierowca uchwycił na KAMERZE coś naprawdę NIESAMOWITEGO! Początkowo myślał, że to SCENA żywcem wyjęta z przerażającego HORRORU! (wideo)

Patrząc na to nagranie pierwsze co przychodzi nam do głowy to znakomity horror Alfreda Hitchcocka “Ptaki”, gdzie mieszkańcy małego, położonego nad morzem miasteczka zostają zaatakowani przez rządne krwi mewy, kruki i wrony. Podobne wrażenie mogli poczuć mieszkańcy Teksasu, kiedy nad ich miastem przeleciało tysiące ptaków. Na szczęście w tym przypadku obyło się bez ofiar w ludziach.

 

 

 

Widok jest naprawdę fascynujący i zapiera dech w piersiach. Mężczyzna, jak i inni świadkowie opowiadają, że w pewnym momencie niebo zrobiło się ciemne, jednak nie za sprawą nadciągającej burzy, a tysięcy ptaków, które przeleciały nad autostradą w mieście Mesquite. Niektórzy z naocznych świadków tego wydarzenia patrzyli w niebo, jak zahipnotyzowani, ponieważ przelot był naprawdę spektakularny.

 

 

Nagranie robi prawdziwą furorę w Internecie i obejrzało je już prawie 2 miliony osób. Dla mieszkańców teksańskiego miasta taki widok to nie nowość, ponieważ ptaki przelatują tamtędy każdego roku uciekając przez mrozem i zimnem panującym w północnych stanach USA. Jednak tegoroczna wędrówka  była naprawdę wyjątkowa. Niektórzy z kierowców zatrzymywali swoje samochody, by uwiecznić na kamerze ten widok. Oglądając nagranie możemy poczuć dreszczyk emocji towarzyszący temu niecodziennemu wydarzeniu.

Dodaj komentarz