W czasie BURZY zapomniał o włączonej KAMERZE. Dzięki temu udało mu się nagrać coś NIESAMOWITEGO! (wideo)

W czasie BURZY zapomniał o włączonej KAMERZE. Dzięki temu udało mu się nagrać coś NIESAMOWITEGO! (wideo)

Nie wiemy czy to nagranie jest prawdziwe, czy to zwykły fejk jednak trzeba przyznać, że to co uchwyciła kamera robi na człowieku piorunujące wrażenie! Mężczyzna, który nagrał to zaskakujące zjawisko zostawił włączoną kamerę. Zbierało się na potężną ulewę, a w pewnym momencie piorun uderza w taflę wody. Po chwili spokojne jezioro zamienia się w nieokiełzany żywioł!

 

 

 

Mimo, że ciężko do końca określić czy zjawisko jest realne, czy to efekt programów graficznych to końcowy efekt jest naprawdę niesamowity! Mężczyzna w fascynujący sposób nagrał przyrodę, która z pozoru spokojna może pokazać swoją niszczycielską siłę! Na nagranie zwrócili również uwagę internauci i ich opinię do tego co nagrała kamera są podzielone.

 

 

 

Niektórzy wierzą, że dziwny wybuch i wzburzenie spokojnej tafli wody to efekt pioruna inni sugerują, że pod wodą zamontowano ładunki wybuchowe, by wzmocnić efekt. Jak było naprawdę wie jedynie sam autor, który swoim filmem wywołał żywą dyskusję. Nagranie cieszy się dużą popularnością i zobaczyło je prawie 200 tysięcy Internautów.

 

 

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com