28 listopada 2023

Kierowca nagrał moment, w którym ogromny TIR wbija się w kilkumetrowy WIADUKT. Przyznał, że nigdy nie widział czegoś równie PRZERAŻAJĄCEGO! (wideo)

Kierowca, który zarejestrował szokujące zdarzenie na autostradzie w pobliżu Montrealu w Kanadzie przyznał, że w życiu nie widział czegoś równie przerażającego, a zarazem spektakularnego. Kilkutonowa ciężarówka z podniesioną skrzynią z całym impetem wbiła się w wiadukt, który znajdował się kilka metrów nad autostradą. Policja badająca sprawę ustala kto popełnił błąd. Rozważanych jest kilka opcji.

 

 

 

“To mogło być zaniedbanie ze strony kierowcy, ze strony firmy, a może ktoś miał przeprowadzić wcześniej konserwację”

 

 

Moment zderzenia i to co nastąpiło później zrobiło ogromne wrażenie na świadkach zdarzenia i Internautach, którzy obejrzeli film w sieci. Choć sam wypadek wyglądał naprawdę niecodziennie, to stanowił on śmiertelne zagrożenie dla kierowców i osób, które mogły znajdować się na wiadukcie, ponieważ poruszają się nim głównie piesi.

 

 

 

Naczepa ciężarówki była załadowana nasionami rzepaku. Z ustaleń techników badających przyczynę wypadku wynika, że podniosła się kilometr przed uderzeniem w konstrukcję kładki. Uderzenie było tak silne, że elementy skrzyni i jej zawartość fruwały w promieniu kilkudziesięciu metrów. Firma, do której należał samochód póki co milczy i nie komentuje sprawy.

 

 

źródła: globalnews.ca, youtube.com, foto youtube.com

 

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *