KIEROWCA uchwycił na kamerze PRZERAŻAJĄCE sceny! SZALEŃCZA ucieczka spłoszonych przez MYŚLIWYCH jeleni zakończyła się TRAGICZNIE. (wideo)!

Kierowca samochodu jadącego jedną z autostrad w stanie Iowa w USA nagrał przerażający moment desperackiej ucieczki jelenia i trzech łani, które skoczyły z kilkumetrowego wiaduktu ginąc na miejscu. Stado było mocno zestresowane i biegło środkiem drogi. Zwierzęta, których naturalnym terytorium są dzikie lasy nie znało tego terenu stąd taki, a nie inny finał tej przygnębiającej historii.

 

 

 

Wydarzenie jakie rozegrały się w amerykańskim stanie Iowa zarejestrowała kamerka samochodowa. Widać przestraszone stado i samca, który je prowadzi. Po chwili zbliżają się do krawędzi wiaduktu i spadają kilka metrów w przepaść. Próbujący ratować zwierzęta ludzie, kiedy zbliżyli się do krawędzi zobaczyli  przerażający widok. Samiec, jak i samice były martwe i leżały kilka metrów niżej. Z relacji świadków wynika, że początkowo dzika zwierzyna stała po przeciwnej stronie mostu. Po chwili zaczęły szaleńczo pędzić, a widok przejeżdżających aut podziałał na nie jeszcze gorzej.

 

 

 

Niewykluczone, że winę za śmierć zwierząt ponoszą myśliwi. Według Rona Lanea z Departamentu Zasobów Naturalnych w stanie Iowa, mogli je spłoszyć, a one pobiegły w miejsce zupełnie dla nich obce. Wiadukt został wybudowany niedawno, a otworzono go w październiku. Myśliwi stosują metodę polegającą na wypychaniu jeleni z ich naturalnych siedlisk. Kiedy znajdują się na nieznanym dla siebie terytorium są zdezorientowane i łatwiej je ustrzelić.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=DDZZ66lzsnI

kp

źródła: o2.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *