Adriana KALSKA po raz pierwszy tak SZCZERZE o swoim ZWIĄZKU z Mikołajem ROZNERSKIM! Jej wypowiedź nie pozostawia żadnych ZŁUDZEŃ!

Roznerski i Kalska darzą się wielkim uczuciem, świadczą o tym ich wspólne zdjęcia. Wielu fanów myślało, że para poznała się na planie serialu „M jak Miłość”, okazuje się, że prawda jest zgoła inna, o czym poinformował Mikołaj Rzonerski. Jak wiemy aktor tworzył kiedyś parę z Marceliną Zawadzką i wydawało się, że to miłość na dobre i złe. Stało się jednak inaczej, a ich drogi rozeszły się.

 

 

 

Kilka miesięcy później kiedy wielu zdążyło już przywyknąć do tego, że Roznerski jest sam, on opublikował zdjęcie z koleżanką z serialowego planu, Adrianą Kalską.  Wspólna fotka pięknych aktorów zwiastowała, że jest coś na rzeczy, jednak żadne z nich nie potwierdzało, ani zaprzeczało medialnym rewelacjom na ten temat. Po długim milczeniu fakt ten w końcu potwierdziła Adriana Kalska. Śliczna aktorka i jej partner nie lubią pokazówek, co udowodnili już niejednokrotnie, a słowa Kalskiej są tego potwierdzeniem.

 

 

 

“Wszyscy wiedzą, że jesteśmy razem. Dopisano już do tego różne historie, ale chcę ten temat zostawić dla siebie.”

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *