Mama LEWANDOWSKIEGO nie zostawia złudzeń! KLARA będzie miała rodzeństwo! Lewandowscy mogą mieć żal do gadulstwa babci Klary?

Robert Lewandowski jest laureatem przeróżnych plebiscytów, zazwyczaj je wygrywa jak np. zorganizowany przez tygodnik “Piłka Nożna”. Rzadko ma okazję sam odebrać nagrodę, więc wysyła na galę żonę, ale tym razem też nie mogła więc wysłał mamę, która nieco za dużo powiedziała podczas przemówienia przy odbieraniu nagrody dla syna!

 

Oprócz słów o tym, jaka jest dumna z syna i jego rodziny, wspomniała o drugim dziecku sportowców:

 

“Pytacie o drugie dziecko! Jest tu z nami na sali mama Ani – rodzina Stachurskich pragnie szybko drugiego dziecka, bo mówią, że Klara jest podobna do Roberta i jego taty, a chcieliby, żeby kolejne dziecko było podobne do ich rodziny. Tak naprawdę Ania bardzo chce drugiego dziecka!”

 

 

Oznacza to, że trzeba najwyraźniej uważnie śledzić Anię, bo każde zaokrąglenie może sugerować kolejną ciążę. Żona Roberta nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dużą rodzinę, żeby jej córeczka miała rodzeństwo.

 

Niestety nie możemy stwierdzić, czy faktycznie Klara jest podobna do taty, bo Lewandowscy ukrywają buzię córeczki. Musimy babci wierzyć na słowo! Być może zmienią zdanie, kiedy pojawi się drugie dziecko, przy dwójce ciężko będzie kontrolować, aby żadne się nie odwróciło do obiektywu, bo fotografowaniem Klary od tyłu -Anna jest specjalistką!

 

 

źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *