Kasia Zielińska w NOWEJ FRYZURZE wygląda jak… KOŻUCHOWSKA! Na niektórych zdjęciach WYGLĄDAJĄ IDENTYCZNIE! ZOBACZ!!

Kasia Zielińska do tej pory kojarzyła się wszystkim widzom z ognistymi, rudymi włosami. Właśnie z takimi włosami zyskała popularność jako Marta w “Barwach Szczęścia”. Jak powszechnie wiadomo, Kasia nie zagra już tej postaci. Czyżby stąd decyzja na zmianę wizerunku? W blondzie Kasia wygląda pięknie, ale nie tak niepowtarzalnie…  Na niektórych zdjęciach wygląda jak Małgorzata Kożuchowska!

 

 

Podobieństwo wynika nie tylko z koloru włosów, ale i cięcia. Obie panie od lat kreują modę na krótką, damską fryzurę. Na tym zdjęciu Kasia wygląda jak Kożuchowska – oczywiście ta w paski to Zielińska.

 

Kasia ZielińskaMałgorzata Kożuchowska

 

Internauci są wciąż podzieleni jeżeli chodzi o ocenę metamorfozy Kasi, czy lepiej było zostać przy rudościach, czy jednak słuszna była zmiana. Naszym zdaniem wygląda teraz świetnie! W rudych też była piękna, ale nowa fryzura nadała jej promienności:

 

Kasia Zielińska

 

Aktorka sama nie wie, czy dobrze zrobiła, bo wrzuciła zdjęcie z obiema fryzurami, aby fani wyrazili swoją opinię:

 

Kasia Zielińska

 

Najważniejsze, ze Katarzyna czuje się pięknie w nowej fryzurze. A porównanie do Kożuchowskiej? Przecież to również piękna kobieta, więc takie porównanie do komplement. A Wam podoba się metamorfoza Kasi?

 

źródło: instagram.com

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *