Kasia Ankudowicz wystąpi w kultowym serialu! Czy zagrozi Joannie Liszowskiej?

Katarzyna Ankudowicz (40 l.) grała w wielu serialach, między innymi “Blondynka” czy “O mnie się nie martw”.

W 2020 r. Kasia Ankudowicz dołączyła do obsady serialu “BrzydUla 2”, gdzie gra rolę Angelic’y Kubasińskiej, siostry Violetty. Teraz aktorka poinformowała o swojej nowej roli.

 

Katarzyna Ankudowicz
w serialu “BrzydUla 2” – https://www.instagram.com/ankudowiczkasia/

 

Otóż Katarzyna Ankudowicz dostała rolę w niezmiernie popularnym serialu Polsatu pt. “Przyjaciółki”. Cztery główne role w tej produkcji grają Małgosia Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

Teraz do tej czwórki dołączy gwiazda “O mnie się nie martw” i zapewne nieźle namiesza w losach “Przyjaciółek”. Jak napisała Kasia Ankudowicz:

 

To już oficjalne!
Dołączam do obsady kultowego serialu @przyjaciolkipolsat w @polsatofficial 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ Moja postać to Ewa Matys, – właścicielka salonu fryzjerskiego. Ewa nieoczekiwanie pojawi się na drodze Patrycji (Joanna Liszowska), czy się zaprzyjaźnią?

 

Internauci bardzo pozytywnie przyjęli tę informację i zarówno na profilu Kasi, jak i na oficjalnym profilu serialu pojawiło się wiele entuzjastycznych komentarzy:

 

Zawsze gra fajne rolę. Fajny sezon się szykuję😍😍

 

Jeśli będzie taka zwariowany jak Marta z serialu :O mnie się nie martw lub jako siostra Violetty z brzyduli to będzie sztos 😂

 

Nie moze wyniknac nic zlego. Na pewno bedzie mnostwo smiechu, bo z takimi rolami kojarzy mi sie Kasia Ankudowicz 😈

 

Jak sądzicie czy Katarzyna Ankudowicz (czyli Ewa Matys) polubi się czy też raczej zagrozi Joannie Liszowskiej (Patrycja Kochan)?

 

>>>Anna Mucha oburzona komentarzem internautki: “W drodze na pogrzeb taka uśmiechnięta?” [FOTO]

 

https://www.instagram.com/p/CSeGPFjIlbq/

 

https://www.instagram.com/p/CSeHVZwAVat/