Kasia Ankudowicz ofiarą okrutnego żartu: “to na pewno koniec”

40-letnia Kasia Ankudowicz to aktorka kojarzona z rolami komediowymi. Grała między innymi w serialu “O mnie się nie martw”. “BrzydUla 2” czy “Przyjaciółki”.

Prywatnie jest żoną Mikołaja, z którym ma córkę Konstancję (ur. 2020). Wczoraj – z okazji Prima Aprilis – aktorka opowiedziała o okrutnym żarcie.

 

https://www.instagram.com/ankudowiczkasia/

 

Wpis, który zapowiadał się dosyć zabawnie, okazał się być bardzo poważnym. 

 

Prima Aprilis, czyli żart.

– napisała i pokazała pozytywny test ciążowy.

 

Dalej jednak opowiedziała o tym jak zadrwił z niej los. Otóż Kasia Ankudowicz przyznała, że zaledwie miesiąc temu poroniła ciążę:

 

Miesiąc temu, w przeddzień drugich urodzin Koci, dowiedziałam się, że druga ciąża nie przetrwała, że to na pewno koniec. Koniec drugiego miesiąca.

 

Najtrudniejsze było czekanie aż się sama usunie. Miałam szczęście, że byłam wtedy w domu, a serial miałam popołudniu. Gdyby to się zaczęło cztery godziny wcześniej na nagraniu w jasnym garniturze, albo dzień wcześniej na wyjeździe ze spektaklem, to bym utonęła.

 

Po tym miesiącu czasu aktorka zdecydowała się opisać swoje trudne doświadczenie:

 

Minął czas, towarzyszą mi różne uczucia, przeżywam je, myślę. I postanowiłam się tym podzielić. Teraz mam pojęcie, co przeżywały moje koleżanki, czasem kilkukrotnie. To jest bardzo trudne i indywidualne doświadczenie. Rządzi nim przypadek, loteria. Nie wiem, jak okrutne to musi być, kiedy przydarzy się w kolejnych miesiącach, kiedy naprawdę zżyjesz się z płodem i z faktem bycia w ciąży w ogóle.
Jestem w tym bezbronna, nie mam wpływu, planu, rozwiązania. Po prostu się dzieje. Czasem się zdarza.

– przyznała.

 

Zobacz też:

Donut Ekipy. W składzie substancja stosowana do toalet!

 

https://www.instagram.com/p/Cb0Gy5sg4dz/