JULIA WIENIAWA i ANTEK KRÓLIKOWSKI zagrają razem GŁÓWNE ROLE w KULTOWYM serialu! Nowa WERSJA starego sitcomu! Zobacz próbkę ich możliwości! (wideo)

Wielu do dziś nie wierzy, że Wieniawa i Królikowski naprawdę się kochają, sceptyczni ani widzą w tym świetny biznes. Jedno na pewno się zgadza, ta para nie musi martwić się o pracę. Dostają mnóstwo ofert i co raz częściej właśnie takie, aby oboje byli zaangażowani. Teraz zaproponowano im perełkę! Mieliby zagrać główne role w “Kasi i Tomku”!

 

Dokładnie w tym kultowym serialu, w którym grał Paweł Wilczak i Joanna Brodzik. To właśnie tam się poznali, ale chyba nieco później zakochali. W każdym razie były to scenki z życia zakochanej pary. Serial cieszył się ogromną popularnością. Ponoć Julia i Antek już nie mogą się doczekać zdjęć próbnych. Trzeba przyznać, że tych dwoje może przyciągnąć rekordową publikę. Wieniawa znana z “Rodzinki.pl” radzi sobie w sitcomach. Antek ma większe doświadczenie aktorskie, ale chyba nie komediowe. Jeżeli plotki okażą się prawdą, to będzie prawdziwy hit!

 

Jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wszystkiego wyniknie, bardzo chętnie zobaczylibyśmy tych dwoje w serialu. Na InstaStory są całkiem przekonywujący.

 

Chcielibyście zobaczyć z nimi “Kasię i Tomka”? Zobacz ich nagrania:

https://www.instagram.com/p/BbFnzhWD_fG/?taken-by=antek.krolikowski

https://www.instagram.com/p/BZ1KLl5l3SE/?taken-by=antek.krolikowski

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *