Tuż przed śmiercią Kamil Durczok wystąpił w teledysku. Zobacz, jak wtedy wyglądał! (VIDEO)

16 listopada 2021 r. zmarł Kamil Durczok  – dziennikarz, który w swoim życiu doświadczył bycia na szczycie oraz bycia na dnie.

Przyczyną śmierci miał być krwotok, a dziennikarz zmarł w wieku zaledwie 53 lat. Jak jednak Kamil Durczok pisał w czerwcu 2020 roku, jego organizm już wtedy był wycieńczony:

 

Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat a zwłaszcza za ostatni rok.

 

I choć dziennikarz budził wiele kontrowersji, to jego śmierć wywołała wielkie poruszenie. Durczoka we wzruszający sposób pożegnała jego była żona,  była partnerka, a także wiele znanych osób jak choćby Edyta Górniak, czy Joanna Racewicz.

 

fot. screen youtube/Róża&Burza

 

Jak się okazuje, niedługo przed swoją śmiercią Kamil Durczok wystąpił w teledysku. Piosenka była nie przypadkowa, bo chodzi o utwór zespołu Róża&Burza pt. “nIE zMIENIMY nIC”. W refrenie słyszymy:

 

Bo wszyscy wiemy, wiesz Ty i ja, że każdy z nas coś w sobie ma
A my w wraz z nim będziemy żyć, nie zmienimy, nie zmienimy nic, nie zmienimy nic.

 

I co ciekawe, obok Durczoka w teledysku pojawiły się inne osoby publiczne, które – w taki czy inny sposób – zostały skompromitowane. W klipie zagrała bowiem Ilona Felicjańska, Przemysław Saleta i Maciej Zientarski.

 

fot. screen youtube/Róża&Burza

 

Premiera teledysku miała miejsce 25 grudnia 2021 r. a klip został nagrany prawdopodobnie późnym latem lub na początku jesieni. Na video Kamil Durczok ma brodę, łysą głowę i widać też, że sporo zmienił się na twarzy względem wizerunku jaki mamy w pamięci z jego najlepszych lat.

 

Nagranie poniżej. 

 

fot. screen youtube/Róża&Burza