Przez ponad 3 lata robił to, o co ŻONA POPROSIŁA go tuż przed ŚMIERCIĄ. Dopiero niedawno odkrył, że to był ŻART zza GROBU! (foto)

Niektórzy ludzie nawet przed śmiercią potrafią wykazać się poczuciem humoru o czym świadczy historia Phedre i Nigel’a. Pokochali się od pierwszego wejrzenia i byli nierozłączni od 16 roku. Nigel przyznał, że był bardzo szczęśliwy ze swoją żoną, a połączyło ich niezwykłe poczucie humoru i dystans do siebie. Jego żona nawet tuż po swojej śmierci przygotowała mu wesołą niespodziankę, którą zapamięta do końca swojego życia.
O psikusie jaki mama sprawiła tacie na Twitterze napisała ich córka Antonia. Phedre tuż przed swoją śmiercią dała małżonkowi kilka cennych wskazówek dotyczących ich pięknego ogrodu. Mężczyzna miała za zadanie troszczyć się o rośliny, a w szczególności zwracać uwagę na jeden kwiat, który nakazała mu podlewać codziennie. Nigel słowa żony wziął sobie mocno do serca, a zielona roślina w doniczce wyglądała pięknie i przez lata nic się nie zmieniała.
Dopiero podczas przeprowadzki do domu córki odkryto, że duma ogrodu 69-latka wykonana jest z plastiku! Mężczyzna przez ponad 3 lata podlewał sztucznego kwiatka i nawet nie zdawał sobie z tego sprawy. Okazało się, że Phedre kupiła go na miesiąc przed swoją śmiercią i miał to być jej ostatni żarcik z męża. Córka Nigel’a Antonia przyznała, że kiedy jej tata dowiedział się prawdy nie mógł powstrzymać śmiechu. Od tej pory jeszcze mocniej zajmuje się roślinkami.

fot twitter.com

źródła: o2.pl, foto pixabay.com, twitter.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *