Conchita WURST przeszła spektakularną METAMORFOZĘ! Całkowita zmiana WIZERUNKU sprawiła, że trudno ją ROZPOZNAĆ! (foto)

Conchita Wurst to austriacka piosenkarka o kontrowersyjnym wyglądzie, która po wygraniu konkursu Eurowizji w 2014 roku stała się rozpoznawalna na całym świecie. “Kobieta” z brodą wzbudzała w ludziach wiele emocji i nie każdy akceptował jej styl. Wielu zastanawiało się kim tak naprawdę jest ta tajemnicza postać. Prawda wyszła na jaw, kiedy artystka zdradziła swoją tożsamość i przyznała się, że jest stuprocentowym facetem.

 

 

 

Od wielkiego zwycięstwa Conchity minęło już sporo czasu. Piosenkarka przeszła w międzyczasie kilka większych lub mniejszych zmian wizerunku. Przyznała się również do tego, że jest nosicielem wirusa HIV i od kilku lat zmaga się z tą chorobą. Po tym jak wyjawiła publicznie, że jest poważnie chora dostała ogromne wsparcie od fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno. Wszystko za sprawą spektakularnej metamorfozy, którą przeszła z powodu organizowanego na rzecz osób zarażonych wirusem HIV koncertu LIfe Ball w Wiedniu. Thomas Neuwirth zrobił z tej okazji coś niesamowitego, ponieważ przefarbował swoje włosy i brodę na platynowy blond. Zmiana jest na tyle duża, że wielu fanów nie potrafiło rozpoznać swojej idolki. Trzeba przyznać, że Conchita zdecydowała się na naprawdę radykalne rozwiązanie!

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *