Kacper Blonsky – kim jest znany influencer? Wiek, wzrost i walki na Fame MMA

W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zdobywają osoby, które swoją karierę zbudowały w internecie. Jedną z nich jest Kacper Blonsky. Uwielbiany przez nastolatków często nie jest jednak kojarzony przez osoby starsze. Tymczasem to bardzo ciekawa i inspirująca postać, którą warto lepiej poznać. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Blonsky’ego. 

Kacper Blonsky – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Kacper Blonsky to znany youtuber, który przyszedł na świat 22 października 1998 roku. Oznacza to, że obecnie ma 26 lat. Choć obecnie jego życie związane jest z Warszawą, w której mieszka pochodzi z Sokołowa Podlaskiego. O jego dzieciństwie oraz młodych latach wiadomo stosunkowo niewiele. Kacper Blonsky zalicza się do grona wysokich mężczyzn o atletycznej budowie ciala. W sieci możemy znaleźć informacje że jego wzrost wynosi 185 cm.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kacper Błoński (@kacperblonsky)

Kacper Blonsky – kariera

Kacper Blonsky, znany również jako Kacper Błoński, jest jedną z czołowych postaci wśród polskich twórców internetowych i influencerów. Swoją działalność w sieci rozpoczął na platformie YouTube. . Początkowo nagrywał filmy wspólnie z Blowkiem, a jego popularność wzrosła po dołączeniu do projektu Team X, gdzie tworzył treści razem z Julią Kosterą, Marcinem Dubielem, Stuu i Lexy Chaplin. Po odejściu z Teamu X, rozwinął indywidualną karierę i wydał kilka popularnych utworów muzycznych, takich jak „Eluwina” i „Crusher”. Jego działalność w mediach społecznościowych przyciąga miliony obserwujących, a fanowie śledzą jego życie prywatne, karierę muzyczną oraz występy w FAME MMA. Jego występy w walkach freak fightowych są bardzo udane – ma na swoim koncie kilka zwycięstw oraz przegraną walkę bez limitu czasowego z Marcinem Dubielem. 

Kacper Blonsky – rodzina

Choć Kacper Blonsky jest osobą aktywnie działającą w sieci i chętnie prezentującą swoją codzienność jednocześnie stawia równeż wyraźne granice jeśli chodzi o życie prywatne. Nie mówi dużo na temat swoich najbliższych, dlatego też w sieci nie znajdziemy praktycznie żadnych informacji na temat tego kim sa jego rodzice. Nie wiadomo również czy gwiazda Fame MMA ma rodzeństwo. 

Kacper Blonsky – życie prywatne. Z kim jest związany?

Nie da się ukryć, że tak przystojny młody mężczyzna jak Kacper Blonsky wywołuje szybsze bicie serca u swoich fanek. Dlatego też bacznie śledzą one rego relacje związkowe. Przez ponad dwa lata Kacper Blonsky związany był z koleżanką z Team X Julią Kosterą. Kiedy doszło do zakończenia tej relacji wiązano go z wieloma innymi celebrytkami ze świata internetu. Żadne z medialnych doniesień nie zostało jednak potwierdzone przez Kacpra. Obecnie Blonsky jest w związku. Jego wybranką okazała się być raperka Young Leosia. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Young Leosia (@youngleosia)

 

Kacper Blonsky – dzieci 

Wiele osób, które dowiadują się o tym, że Kacper Blonsky jest w stałej relacji z raperką zastanawia się czy para posiada już własne potomstwo. Odpowiedź brzmi: nie. Kacper Blosky nie posiada dzieci. Obecnie jako młody człowiek u szczytu swojej kariery skupia się przede wszystkim na jej rozwijaniu. 

Kacper Blonsky – Facebook i Instagram

Kacper Blonsky jest osobą, która swoją popularność zbudowała w internecie dlatego też oczywistym jest, że jest także aktywny na mediach społecznościowych, które pozwalają mu utrzymać kontakt z fanami oraz promować swoją działalność. Jako osoba młoda skupia się przede wszystkim na Instagramie. Jego konto @kacperblonsky obserwuje 1,4 miliona użytkowników, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Posiada również swój profil na FB, jednak skupia on znacznie mniej obserwujących – jest ich “zaledwie” 15 tysięcy. 

Kacper Blonsky – ciekawostki z życia

  • Stworzone przez Kacpra słowo “eluwina” będące tytułem jego piosenki zostało wpisane do słownika PWN. 
  • Kacper Blonsky wraz z Sylwestrem Wardęgą, Wojciechem Golą, Boxdelem oraz innymi youtuberami tworzyli projekt “Goats”, jednakże po wybuchu afery Pandora Gate dotyczącej korespondowania z nastoletnimi fankami niektórych twórców Blonsky zrezygnował w uczestnictwie w tym przedsięwzięciu.