DODA uchyla rąbka TAJEMNICY! NOWE ZDJĘCIA Z FILMU “PITBULL.Ostatni pies”! Czyżby początek kariery aktorskiej?! Zobacz zdjęcia, a się zdziwisz…

“Pitbull.Ostatni pies” to film, który od początku dostarczył polskiemu show biznesowi wiele wrażeń. Najpierw wielki szał, bo Vega zaprosił do obsady Dodę, później okazuje się, że Patryka odsunięto od produkcji, następnie robi bliźniaczy film o innym tytule, aż w końcu za “Pitbulla” zabiera się Pasikowski i produkcja od razu nabiera prestiżu.

 

Doda w obsadzie została i według Pazury, który gra jej ukochanego, jest ona świetna. Cóż może powiedzieć skoro w ich interesie jest zachęcić, aby ludzie przyszli do kina. Doda poinformowała na swoim instagramie, że pokaże na swoim facebooku kilka zdjeć z filmu i trzeba przyznać, robią wrażenie!

 

Doda gra paradoksalnie “kobietę mafii” i już na zdjęciach jest przekonywująca! Jej spojrzenie, twarz wyraża tyle emocji, czyżby Pazura miał rację, że Rabczewska ma talent? Dużą zaletą filmu jest pojawienie się w nim Dorocińskiego. Taki aktor nie zagrałby w byle czym, więc scenariusz musiał być naprawdę zacny!

 

My się wybierzemy do kina, zobaczyć debiut Dody w głównej roli na srebrnym ekranie. Kto wie, może to początek wielkiej kariery piosenkarki? Jedno jest pewne – tam, gdzie Doda, tam jest głośno, a za tym idzie błyskawiczna promocja.

 

Oto zdjęcia:

źródło: facebook.pl, instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *