Szokująca bajka. “John Dillermand” opowiada o męskim przyrodzeniu! (VIDEO)

“John Dillermand” to bajka dla dzieci, jaką wyemitowała duńska telewizja. W planach jest pokazanie aż 20 odcinków.

Pierwszy odcinek “John Dillermand” pokazano w miniony weekend na kanale DR Ramasjang. Ramasjang oznacza głośną, świąteczną zabawę, a kanał przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Diller to w duńskim slangu – penis. Stąd też pochodzi nazwisko bohatera bajki. John ma bowiem najdłuższe na świecie przyrodzenie, co sprawia że spotykają go różne perypetie czy problemy. Oto kilka z nich:

 

ciężko jest znaleźć idealną pracę, gdy masz najdłuższego dillera [penis-przyp. red.] na świecie

 

Czasami najzabawniejsze gry polegają na tym, aby być pierwszym lub najlepszym. John oszukuje z dillerem, aby wygrać, ale nie zawsze jest to dobry pomysł.

 

John przypadkowo przewraca listonosza, który spada z roweru, a następnie John musi upewnić się, że nadeszła poczta. Może to być bardzo trudne z szalonym psem depczącym po piętach, ale wtedy dobrze, że masz diller, w którym możesz się obronić.

– czytamy w opisach poszczególnych odcinków na stronie dr.dk.

 

Wiele osób zarzuciło stacji, że bajka prezentuje perwersję i pornografię. Rodzice uznali film za nieodpowiedni dla dzieci. Jak podaje portal Berlingske, stacja DR Ramasjang spotkała się z ostrą krytyką:

 

John Dillermand ”… Szczerze, DR… To całkowicie niewłaściwe! (…) Wycofaj to i oszczędzaj zarówno wychowawców, jak i rodziców.

 

„John Dillermand”? Co to do cholery jest? Nie sądzę, aby publikowanie czegoś takiego było w porządku.

 

Moja córka nie powinna widzieć czegoś tak wilgotnego i obrzydliwego.

 

Poniżej zwiastun bajki “John Dillermand”.

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *