Joanna Racewicz przyjęła trzecią dawkę szczepionki. W sieci zawrzało!

Joanna Racewicz (48 l.) to dziennikarka Polast News – stacji, która niezmiennie zachęca do szczepień.

Podobnie Joanna Racewicz od samego początku była zwolenniczką szczepienia się przeciwko koronawirusowi. Dziennikarka właśnie pochwaliła się, że przyjęła trzecią dawkę. Próbowała też uzmysłowić swoim obserwatorom, że jest to słuszne działanie.

 

Moja trzecia dawka. Dokładnie w dniu, gdy zachorowało 28128 osób i zmarło 497. To tak, jakby jednego dnia spadło pięć Tupolewów. Śmiało można codziennie ogłaszać żałobę narodową. Mocne, prawda? Do tego prawdziwe.

 

https://www.instagram.com/joannaracewicz/

 

Dalej Racewicz pisze, że jej zdaniem pora skończyć z ceregielami, czyli dowolnością szczepień. Jej zdaniem powinny być one przymusowe. Zwróciła się też do koronasceptyków:

 

Zgłoście się, zuchy, na ochotnika na jeden dzień wolontariatu na oddziale. Zobaczcie, jak niezaszczepieni błagają o miejsca, których nie ma. Jak padają, jak muchy pod respiratorami. Że na liście chorych są też szczepieni? Tak. Ale ci z ciężkim przebiegiem najczęściej sfałszowali certyfikat.

 

Wpis dziennikarki Polsatu wywołał spore poruszenie. Setki osób dziękowało jej i gratulowało. Były też osoby, które pisały, że i one przyjęły już trzecią dawkę szczepionki przeciwko Covid-19 lub że zamierzają to zrobić w najbliższym czasie. 

 

Byli jednak i tacy, którzy zarzucili Joannie Racewicz brak obiektywizmu i dziennikarskiej rzetelności:

 

Wg. Pani toku myślowego i tej Kaski to powinnam nie żyć. A tymczasem od początku Pandemi mam się ok, majac kontakt z tysiącami osób dziennie, i milionami bakteri i wirusów.

 

Pamiętaj proszę o ludziach, którzy mają przeciwskazania do szczepień. Tak poprostu, z czystej dziennikarskiej uczciwości.

 

Niby dziennikarka z zawodu a tak nieobiektywna. Czy Pani uczęszczała na zajęcia na studiach i choć raz słyszała o obiektywności dziennikarskiej? Czy tak jak inni sfałszowali certyfikat, Pani sfałszowała dyplom zawodowy? P

– pisali.

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat szczepień przeciwko koronairusowi i przyjmowaniu trzeciej dawki?

 

>>>Anna Popek zadrwiła z Kingi Rusin. Ale jej dogadała!

 

https://www.instagram.com/p/CWvIxsXB03D/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.