Internauci są wściekli. Zobacz CO zrobiła Beata Tadla!

Beata Tadla (46 l.) to dziennikarka radiowa i telewizyjna. Obecnie pracuje w Radiu Zet oraz jest jedną z prowadzących Onet Rano.

Była żoną Radosława Kietlińskiego, z którym ma syna Jana, następnie była związana z Jarosławem Kretem, a w 2021 roku poślubiła Michała Cebulę.

 

Beata Tadla włącza się w różne akcja profilaktyczne i dotyczące ochrony zdrowia. Dziennikarka dzieliła się przykrymi doświadczeniami dotyczącymi swoich chorób. Miała bowiem udar a także sepsę. Przyjęła nawet ostatnie namaszczenie. Jednak najnowszy wpis Tadli rozwścieczył internautów!

 

https://www.instagram.com/beatatadla/

 

Dziennikarka poinformowała, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi.

 

Dawka przypominająca przyjęta 💉To nie zaszczepieni leżą w szpitalach, tylko w większości niezaszczepieni!

– napisała.

 

Internauci zarzucali Beacie Tadli ignorancję jeśli chodzi o wiedzę na temat koronawirusa, a także sprzedajność. Zwracali też uwagę, że nawet jeśli przyjmuje trzecią dawkę szczepionki przeciwko Covid-19, to nie musi się tym chwalić:

 

Ja już po 7 dawce..tzw. wyprzedzającej..cudowne uczucie😉..normalnie skrzydła aniielskie mi wyrosły, tak się podekscytowałem😇 ..

 

Zdejmij to szmate z twarzy i przestań promować niewolnictwo i eksperyment medyczny za który nikt nie bierze odpowiedzialnosci.I tak na koniec zapytam ile kosztuje sumienie ludzkie?$$$

 

Kiedy czwarta? Piąta? Może ósma? 😂😂 Świat oszalał, a ludzie razem z nim 🤦‍♂️ #wolnosc

 

Ciekawe czy innymi zabiegami medycznymi też by się pani pochwaliła, jak np. kolonoskopia? Sytuacja wygląda odwrotnie niż pani to napisała. Proszę poczytać. I nie brać czynnego udziału w tej hucpie.

 

Pod wpisem pojawiły się też głosy poparcia. Część osób gratulowała dziennikarce jej decyzji. Beata Tadla nie odnosiła się ani do pozytywnych, ani do negatywnych komentarzy.

 

https://www.instagram.com/p/CWiI0H5o_Ql/