Joanna Opozda trzymała to w tajemnicy przez trzy lata. Teraz prawda wyszła na jaw!

Joanna Opozda to aktorka kojarzona przede wszystkim z serialami “Pierwsza Miłość” czy “Barwy Szczęścia”.

Zagrała też z kilku filmach, na przykład “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz w nowej produkcji, “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – Tajemnice polskich fortun. Część 1”. Jednak Joanna Opozda przez trzy lata w tajemnicy trzymała jeszcze inny projekt filmowy.

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Dopiero teraz Opozda ujawniła, że została zauważona przez samą Brigitte Bardot! Jak się okazuje reżyser Lech Majewski szukał aktorki do roli kultowej modelki. Jednak Brigitte Bardot postawiła warunek, że to ona sama musi zaakceptować odtwórczynię głównej roli.

Lech Majewski do filmu „Brigitte Bardot Cudowna” proponował różne kandydatki, między innymi sobowtóry Bardot, jednak Brigitte wybrała właśnie Joannę Opozdę!

 

To było trzy lata temu, ale pamietam jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział że pani Brigitte Bardot osobiscie wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha pt.„Brigitte Bardot Cudowna”!❤️ Już jutro, na rozpoczynającym się 37. Warszawskim Festiwalu Filmowym nasz film będzie miał swoją festiwalową premierę i w końcu go obejrzę!!!

– napisała aktorka.

 

A o czym jest film, w którym Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot?

 

Jest połowa XX wieku w Polsce Ludowej. Główny bohater, Adam, mieszka z matką, którą niepokoją funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Ojciec Adama bronił Albionu jako pilot II Wojny Światowej i słuch o nim zaginął. Nie wiadomo czy pozostał w Anglii, czy wrócił do kraju i ukrywa się, by uniknąć prześladowań. Przychodzą od niego paczki i kartki pocztowe, ale Adam, który nigdy nie widział swojego ojca, podejrzewa, że paczki przysyła ktoś inny. W szkole bezustannie marzy, że któregoś dnia ojciec wyląduje na zakurzonym boisku w swoim Spitfajerze i wznieci tuman pyłu, z którego wyłoni się żywy, bohaterski i wspaniały*

– brzmi opis produkcji.

 

Internauci uznali, że Opozda idealnie pasuje do roli Bardot i do aktorki spłynęło wiele gratulacji.

 

 

https://www.instagram.com/p/CUu2sfbIE6V/

 

*cyt. pisf.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.