Przez wiele lat myślała, że “HODUJE” okropnego WĄGRA na skórze! Podczas jego USUWANIA na jaw wyszła SZOKUJĄCA PRAWDA! (wideo)

Pewna 60 Amerykanka przez niemal 20 lat żyła w totalnej nieświadomości, a to co brała za zwykłego wągra, który szpeci jej skórę okazało się czymś zupełnie innym. Kobieta zdecydowała się wreszcie na wizytę u dermatologa. Specjalistka, która się nią zajmowała obejrzała jej ciało, zdezynfekowała miejsce i przystąpiła do działania. Krosta znajdowała się w górnej części pleców i zaczynała jej przeszkadzać, ponieważ przy kontakcie z odzieżą odczuwała ból.

 

 

Dermatolog, która zajmowała się 60-letnią kobietą była mocno zaskoczona, że starsza Pani zwlekała tak długo z usunięciem niechcianego wągra. Jednak to co przez kilka lat było okropnym problemem dla pacjentki nie stanowiło żadnego wyzwania dla specjalistki, która zdecydowała się usunąć nieestetycznej wyglądającą narośl. Znieczuliła miejsce i zabrała się za wykonywanie swojej pracy.

 

 

Ku jej wielkiemu zdumieniu okazało się, że wstrętny pryszcz osiągnął gigantyczne rozmiary, a jego okropna zawartość wyglądała obrzydliwie. Kiedy po wszystkim zapytała starszą panią, czy chce zobaczyć co miała w ciele, kobieta stwierdziła, że nie czuje takiej potrzeby i nie chce tego widzieć. Zabieg zakończył się sukcesem, a kobieta poczuła się po nim znacznie lepiej. Nie odczuwa żadnych bóli i jest szczęśliwa.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=200&v=81hiNEEQAu0

źródła: youtube.com, fotoyoutube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *