Anna Wendzikowska przekazała smutne wieści: “ostatnie tygodnie to był dramat.. .”

40-letnia Anna Wendzikowska to prezenterka w “Dzień Dobry TVN”, gdzie zajmuje się tematyką filmową.

Prywatnie Anna Wendzikowska  jest mamą dwóch córeczek Kornelii (ur. 2015) z Patrykiem Ignaczakiem i Antoninę (ur. 2018) z Janem Bazylem. Niestety żaden ze związków prezenterki nie przetrwał próby czasu i obecnie jest samotną mamą. Ma jednak swoje pasje, takie jak pole dance i podróże.

Niestety ostatnie tygodnie dla Anny Wendzikowskiej nie były wesołe, przyznała, że przeżyła prawdziwy dramat, a także ciężar samotnego macierzyństwa.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Wendzikowska i jej córki zachorowały na koronawirusa:

 

…nastał prawdziwy czas próby… kochani, uważajcie na siebie, mimo szczepienia i środków ostrożności Covid nas dopadł.. już jesteśmy zdrowe, ale ostatnie tygodnie to był dramat.. dziewczynki czuły się w miarę dobrze, gorzej było ze mną. Dodatkowo opieka nad dwójką chorych dzieci, kiedy samemu jest się chorym to jest zadanie koszmarnie trudne.

– opisywała.

 

Prezenterka napisała też o psychicznych konsekwencjach choroby:

 

…tego, co przeszłam w ostatnich tygodniach nawet za bardzo opisać się nie da 😫 poczułam ciężar samotności w macierzyństwie, nie polecam… dodatkowo, za mało się mówi o neurologicznych skutkach Covida, bezsenności, stanach lękowych i i takim poczuciu, że nie jest się do końca sobą.. to zdecydowanie nie jest „zwykła grypa”….

 

Na szczęście wszytko dobrze się skończyło i Anna Wendzikowska i jej córeczki są już zdrowe.

 

>>>Żenująca sytuacja w “Pytaniu na Śniadanie”. Izabella Krzan i Tomasz Kammel weszli do jednej…! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/p/CWa4le3NM65/