SŁOWIANKA Donatana wzięła udział w swojej PIERWSZEJ ROZBIERANEJ sesji zdjęciowej. MODELKA nie ma nic do ukrycia i KUSI SEKSOWNYM WYGLĄDEM! (foto)

Kolejna Słowianka z ekipy rapera Donatana podbija Internet. Okazuje się, że nie tylko Ola Ciupa robi furorę i karierę w show biznesie. Teraz przyszedł czas na Sandrę Traczyk. Dziewczyna wzięła udział w rozbieranej sesji dla czasopisma skierowanego do mężczyzn “CKM”. Sandra postanowiła pokazać swojej wdzięki większej publiczności i dzięki temu możemy ją podziwiać w najnowszym numerze miesięcznika.

 

Śliczna blondynka zdradziła również czym się zajmuje, jest studentką dziennikarstwa. Okładka z jej wizerunkiem wygląda naprawdę kusząco. Traczyk ma na sobie zielone futro, które podkreśla jej wydatny biust. Okazało się, że to pierwsza tak odważna sesja zdjęciowa modelki, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. “Słowianka” jest niezwykle podekscytowana tym faktem i zadowolona z końcowego efektu.

 

 

“Nareszcie mogę się z wami podzielić tą informacją! (…) Kto kupi, łapka w górę?” 

W środku czeka nas jeszcze więcej pikantnych ujęć, które podkreśla czerwona bielizna. Modelka 2012 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza i zasłynęła dzięki udziałowi w teledyskach Donatana i Cleo. Fani mogi zobaczyć ją min. w klipach do utworów “N-O-C” czy “Pali się.” Utwór cieszy się ogromną popularnością, na YouTubie obejrzano go ponad 8 milionów razy.

 

 

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *