GWIAZDA SYLWESTRA miała tragiczny WYPADEK! PIJANY KIEROWCA wjechał w muzyka i jego partnerkę!

Nowy rok nie najlepiej zaczął się dla jednej ze sylwestrowych gwiazd. Po koncercie wracał ze swoją ukochaną do domu, ale niestety na ich drodze pojawił się pijany kierowca, który uderzył w ich samochód! Sprawca wypadku miał trzy promila alkoholu we krwi!

 

Zespół “Playboys” był gwiazdą koncertu sylwestrowego w Starachowicach. Po całej imprezie jeden z członków zespołu – Jakub Kusiński, autor hitu “Jak to się stało” (ponad 12 mln odtworzeń na Youtubie!) wracał samochodem do domu ze swoją partnerką. Równocześnie wracał po imprezie 24 latek, mieszkaniec gminy Pawłów. Z tą różnicą, ze w jego krwi było ponad 3 promile, a samochód prowadził bez uprawnień. Mężczyzna jechał za szybko przy kiepskich warunkach  i stracił panowanie, nieuważnie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem, który prowadził członek zespołu disko-polo.

 

Niestety to właśnie niczemu winny muzyk ucierpiał najbardziej – ma złamany nos, a jego ukochana poobijane nogi – początkowo mówiło się o połamanych kończynach, ale prawdopodobnie obrażenia nie są aż tak tragiczne.

 

Para przebywa w szpitalu, niestety wyjątkowo przykro zaczął się dla nich ten nowy rok. Zresztą dla pijanego kierowcy jakby nie było również. Należy się cieszyć, ze z tej tragedii wszyscy wyszli cało.

źródło: youtube.com, jastrzabpost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *