Zaradna Joanna Jabłczyńska w trzy godziny odmieniła swoją kuchnię. Zobacz efekt!

Z wykształcenia prawniczka, Joanna Jabłczyńska najbardziej znana jest z roli Sylwii Marczyńskiej w serialu “Klan”, a obecnie gra Martę Konarską w serialu “Na Wspólnej”.

Joanna Jabłczyńska jest także biegaczką i triathlonistką. Ostatnio jednak pochwaliła się jeszcze jednym talentem. Otóż aktorka sama odświeżyła własną kuchnię.

 

z serialowym partnerem Krzysztofem Wieszczek – https://www.instagram.com/joannajablczynska/

 

Joanna pomalowała kafelki w swojej kuchni 👩🏻‍🎨 Ty też zostań bohaterem w swoim domu 😜

– ciszy się Joasia.

 

Dalej Jabłczyńska podzieliła się swoim pomysłem na odnowienie kuchni. Jest nie tylko niedrogi, ale też ekologiczny, bo nie generuje powstania nowych odpadów.

 

…kupiłam to mieszkanie już wiele lat temu. Kuchnia była urządzona przez poprzednich właścicieli. Ma już ponad 10 lat i złośliwie nie chce się zniszczyć 🙈 nie lubię zmieniać rzeczy, które nadal dobrze służą (dlatego też w mojej szafie są ubrania które mają po 10 lat), więc postanowiłam odświeżyć moją kuchnię 🌸 zmiana kafelków wiązałaby się z większym remontem (i zniszczeniem kafelków, które w sumie spełniają swoją rolę). Znalazłam w Internecie farbę do płytek i poświęciłam łącznie ok.3h na ich pomalowanie.

 

Zamiast wymiany i poważnego remontu, aktorka pomalowała kafelki [zdjęcie pod artykułem]. Tym samym Joanna Jabłczyńska zastosowała zasadę ponownego użycia. Jednak podkreśla:

 

Ten post nie jest sponsorowany. Chcę Was po prostu zachęcić do samodzielnych, niskobudżetowych zmian w Waszych domach. Tym bardziej, że spędzamy w nich przez ostatni rok znacznie więcej czasu 🤪 kolejny na warsztat idzie blat w mojej kuchni.

 

Internautom bardzo spodobał się pomysł Joanny. Z pewnością zainspirowała wiele osób do podobnych zmian w ich mieszkaniach. 

 

Zobacz też: Warszawska kancelaria doradza firmom, które działają pomimo zakazu. Oto podstawowe zasady!

 

przed i po – https://www.instagram.com/joannajablczynska/

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *