Praca u Izabeli Janachowskiej. Zobacz kogo szuka ekspertka ślubna!

Izabela Janachowska to tancerka, prezenterka telewizyjna i blogerka.

Szerszej publiczności dała się poznać jako trenerka w programach tanecznych TVN i Polsatu. Gdy w 2014 roku brała ślub, odkryła swoją nową pasję, jaką są właśnie przygotowania do ślubu.

 

To wtedy założyła blog o nazwie Wedding Dream by Izabela Janachowska, który później przekształciła w platformę ślubną. Dodatkowo, z uwagi na swoje zainteresowania została prowadzącą programy “I nie opuszczę cię aż do ślubu”, “W czym do ślubu”, “Ślub marzeń” i “Panny młode ponad miarę”.

 

https://www.instagram.com/izabelajanachowska/?hl=pl

 

Obecnie ekspertka ślubna szuka pracownika do swojej platformy Wedding Dream by Izabela Janachowska. Ogłoszenie pojawiło się na portalu Pracuj.pl.

 

Poszukiwana jest osoba na stanowisko redaktora portalu internetowego, która będzie tworzyła materiały o tematyce ślubnej, weselnej i lifestyle. Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz tak zwane “lekkie pióro”. Jak podano w ogłoszeniu, zatrudnienie jest na podstawie umowy o dzieło lub B2B, a współpracownik będzie miał możliwość pracy “z ciekawym i twórczym zespołem pełnym pomysłów”.

Link do ogłoszenia tutaj.

 

Zobacz też: Zaradna Joanna Jabłczyńska w trzy godziny odmieniła swoją kuchnię. Zobacz efekt!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *