Jeszcze się “Taniec z gwiazdami” nie zaczął… RENULKA już ma DOŚĆ TRENINGÓW i TRENERA?! Pokazała wideo z sali TRENINGOWEJ… TYPOWANA NA FAWORYTKĘ? Zobacz film!

Dla Renaty Kaczoruk udział w “Tańcu z gwiazdami” to podwójna misja. Po pierwsze chce pokazać, co potrafi i spełnić swoje marzenie z dzieciństwa, a po drugie wierzy, że uda jej się pokazać widzom, że nie jest taką straszna osobą – jak pokazano ją w pierwszej edycji “Azji Express”. Takie miała założenia na początku, ale ponoć już narzeka na intensywne przygotowania…

 

 

Narzeczona Wojewódzkiego opublikowała wideo, które podsumowała:

 

“Świątek, piątek czy niedziela… nie ma zmiłuj u trenera”.

 

 

Portale podłapały, że zapewne kapryśna Renulka już narzeka na wysiłek, ale chyba raczej Kaczoruk chciała po prostu podzielić się, że przygotowuje się do występów w “Tańcu z gwiazdami” .

Wiąże się to z dużym zaangażowaniem bez względu na dzień i porę. Zresztą wideo, które opublikowała sugeruje, że treningi sprawiają Renacie dużo frajdy i naprawdę robi postępy. Wprawdzie pokazała na razie tylko nogi, ale nie jednemu mogłyby one się zaplątać przy takich kombinacjach. Na instagramie programu pojawił się filmik zza kulis  nagrywania wizytówek i trzeba przyznać, że Renaty figura w cekinowej sukience robi wrażenia… Jeżeli jej nawet jakis piruet nie wyjdzie to nadrobi wyglądem!

 

 

My na tę edycję “Tańca z gwiazdami” czekamy właśnie ze względu na nią i mamy nadzieję, zże w końcu zobaczymy, jak zachowuje się narzeczona Wojewódzkiego naprawdę.

Trzeba przyznać, że telewizja narzeczonego nieco skrzywdziła jej wizerunek, być może Polsat to zmieni? Wszystko zależy od niej. Tylko, żeby nie odpadła w pierwszym odcinku…

 

Zobacz:

Wideo z tańczącą RENULKĄ

 

A tu zobacz Renulkę w całości:

Renata tańczy na planie zdjęciowym

Renata Kaczoruk

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *