Adam MAŁYSZ dostał propozycję udziału w popularnym PROGRAMIE! Ta INFORMACJA podzieliła fanów LEGENDARNEGO skoczka!

Sensacyjne wieści na temat Adama Małysza i jego żony właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że para może wystąpić w 3 edycji emitowanego w stacji TVN programu “Azja Express”, choć informacje nie są jeszcze w 100 procentach pewne, ponieważ nie odnieśli się do nich sami zainteresowani to zapowiada się prawdziwa bomba! Małysz jest ubóstwiany przez Polaków i przyciągnąłby przed telewizory miliony widzów.

 

 

 

Wiele polskich stacji telewizyjnych ubiegało się o występ Małyszów w popularnych programach rozrywkowych. Przykładowo małżonka Adama była kilkukrotnie zapraszana do “Tańca z gwiazdami”, jednak za każdym razem odmawiała ze względu na niepełnoletnią wówczas córkę Karolinę, którą musiała się opiekować. Ruch tak naprawdę leży po stronie pani Izabeli, która lubi ryzykować, a jesienią poprzedniego roku napisała na swoim Instagramie, że wraz z mężem nadawali by się do takiego programu jak “Azja Express”.

 

 

Zdjęcia do najnowszej edycji ruszą na wiosnę, tuż po zakończeniu sezonu skoków narciarskich. Małysz będzie miał więc wolne i kto wie czy nie zaryzykuje i da się ponieść przygodzie. Pomysł podzielił fanów legendarnego skoczka, jedni są za, a inni zdecydowanie przeciw. Apelują nawet do “Orła” z Wisły, aby pozostał tym kim nadal jest, czyli skromnym facetem, który na zawsze będzie kojarzył nam się ze skokami.

 

 

źródła: pomponik.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *